V ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТА СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА, ТОРГІВЛІ І МАРКЕТИНГУ В УМОВАХ СУЧАСНОГО РИНКУ»

Дата: 25 квітня 2023 о 00:00
121 перегляд

2 квітня відбулася V Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми та стратегії розвитку підприємництва, торгівлі і маркетингу в умовах сучасного ринку» на платформі Google Meet.

Пленарне засідання розпочали вітальним словом директор коледжу, к.п.н. Людмила Крукевич та представник стейкхолдерів к.е.н., доцент кафедри промислового маркетингу Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя Надія Голда.

В онлайн-режимі з доповідями виступили к.е.н., заступник директора з навчальної роботи ВСП «Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування Національного авіаційного університету» Ігор Яровий, викладач вищої категорії Тернопільського фахового коледжу харчових технологій і торгівлі Ольга Дрюченко, викладач Донбаського державного коледжу технологій та управління Наталія Решетняк, здобувачі освіти Гусятинського фахового коледжу ТНТУ, ВСП «Івано-Франківський фаховий коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ», Львівського кооперативного фахового коледжу економіки і права, Бердичівського фахового коледжу промисловості економіки та права, Тернопільського фахового коледжу харчових технологій і торгівлі.

У центрі уваги учасників конференції були особливості організації роботи підготовчих курсів слухачів фахового коледжу у сучасних умовах, застосування математичних функцій для розв’язування економічних задач, ринок праці, проблеми формування сприятливого інвестиційного клімату в Україні, можливості та переваги застосування кластерного підходу, фандрайзинг як інструмент для відбудови країни, система мотивації персоналу, інновації в оподаткуванні відряджень та оформленні первинних бухгалтерських документів, облік маркетингових витрат, способи заробітку на фрилансі, принципи етики і соціальної відповідальності підприємств перед суспільством, нагальні проблеми і шляхи їх вирішення в торгівлі, маркетингу та підприємництві в умовах модерного ринку.

Конференція – потужний поштовх для подальшого розвитку творчих наукових здібностей здобувачів освіти.

Дякуємо усім учасникам та співорганізаторам за активну участь, плідну і змістовну роботу, цікаві та актуальні доповіді, можливість обмінятися досвідом і результатами досліджень!