ТЕАТРАЛІЗОВАНЕ ДІЙСТВО «ЦІЛУЮ НІЖНО МАТЕРИНСЬКІ РУКИ»

Дата: 12 травня 2023 о 00:00

Мама, матуся! Скільки тепла і ласки таїть це магічне слово, тому що називає людину, чия любов не знає меж. Мама – це той дужий птах, що розкрив крила, дав дорогу в життя. Це людина, перед якою ми у вічному боргу.

У другу неділю травня в Україні та ще в кількох десятках країн відзначають День матері. Історія свята сягає корінням початку ХХ століття: у 1908 році молода американка Анна Джервіс з Філадельфії виступила з ініціативою вшановування матерів у пам’ять про свою матір, яка передчасно померла. Анна писала листи до державних установ, законодавчих органів, видатних осіб із пропозицією один день у році присвятити вшануванню матерів. Її старання увінчалися успіхом – у 1910 році штат Вірджинія перший визнав День матері як офіційне свято.

Цікаво, що День матері відзначають не тільки на державному рівні, а й на релігійному. Напевно, травень не випадково обрали для цього свята – це місяць Пречистої Діви Марії, до якої ще українські козаки та князі звертались за допомогою та заступництвом. Навіть для древніх слов’ян цей місяць був особливим: вони вважали, що природа-мати пишно одягає свою дочку-землю квітами та зеленню, щоб та дарувала людям життя.

Саме тому, 12 травня здобувачі освіти групи 2-М-1/9 та 2-М-6/11 (класний керівник Галина Сукач) підготували незабутнє театралізоване дійство, присвячене найріднішим матусям та продемонстрували свою любов усім присутнім. Здобувачі освіти декламували вірші та прозу, співали пісні під гітару, ділилися фотографіями з дитинства та занурили глядачів у світ миру, злагоди, тепла та дитинства без війни.

День матері – це день, коли ми можемо подякувати нашим мамам за все те добре, що вони для нас зробили, за їхні самопожертву та любов. Тому не забудьте привітати своїх матусь. Цього дня ви можете подарувати їм щастя!

З Днем матері, наші найрідніші!