МАРКЕТИНГОВА МАЙСТЕРНІСТЬ: ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ ПРОХОДЖЕННЯ ЗДОБУВАЧАМИ ОСВІТИ НАВЧАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ

Дата: 3 листопада 2023 о 00:00

3 листопада відбувся захист звітів-щоденників навчальної практики з маркетингової діяльності, яка є частиною навчального процесу, у групах 3-М-3/9 та 3-М-6/11 спеціальності 075 Маркетинг.

Мета цієї навчальної практики полягає в поглибленому вивченні здобувачами освіти маркетингової діяльності; сприянні мотивації шляхом надання можливості застосовувати здобуті знання та демонструвати свої здібності в реальному маркетинговому середовищі; наданні цінного досвіду та навичок, які допоможуть досягнути успіху в майбутній кар'єрі та перерости в якісних фахівців у галузі маркетингу.

Здобувачі освіти активно працювали над наступними питаннями:

• досліджували ринкову конкуренцію та аналізували, як вона впливає на діяльність підприємства, вивчали стратегії конкурентів та намагалися розробити власні шляхи виходу на передову позицію на ринку

• аналізували питання ціноутворення та розробляли маркетингові стратегії для ефективного ціноутворення продуктів та послуг підприємства

• досліджували важливість маркетингової комунікації, включаючи рекламу, PR та інші аспекти, які впливають на сприйняття бренду підприємства споживачами

• аналізували канали розповсюдження продуктів та розробляли стратегії для оптимального збуту

• вивчали, як побудувати ефективну маркетингову організацію та контролювати виконання стратегій

• досліджували та розробляли стратегії для стимулювання збуту, планування рекламних кампаній для цих заходів, а також пропозиції щодо спонсорської підтримки для підприємства-бази практики.

Під час захисту звітів здобувачі освіти продемонстрували хороший рівень підготовки та вміння відповідати на питання членів комісії. Їх досягнення свідчать про глибоке розуміння принципів маркетингу та здатність розробляти та впроваджувати комплексні маркетингові рішення. Здобувачі не лише вивчили теоретичні аспекти маркетингу, але й успішно впроваджували їх у практику, забезпечуючи відмінні результати для підприємства та розвитку власних навичок у сфері маркетингу.

Пишаємося досягненнями наших здобувачів освіти та віримо в їхню успішну майбутність у сфері маркетингу.

Висловлюємо щиру подяку базам практики: телекомпанії «ТV-4», ТОВ «Епіцентр К», ТОВ «Stone Street», ТОВ «БЕЗПЕКА ЮМОС», ПрАТ «Тернопільський молокозавод», які надали здобувачам освіти можливість отримати професійну підготовку та практичний досвід. Без їхньої підтримки навчальна практика не була б такою успішною. Їх внесок у підготовку молодого покоління фахівців з маркетингу надзвичайно цінний.

Керівниця навчальної практики з маркетингової діяльності

Надія Березівська

Практика маркетинг (ФОТО)