ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ «РОЗПІЗНАВАННЯ АСОРТИМЕНТУ ТА ОРГАНОЛЕПТИЧНА ОЦІНКА РИБНИХ ТОВАРІВ»

Дата: 28 лютого о 11:59

19 лютого в групах 2-ПТБ-3/9, 2-ПТБ-6/11 відбулось практичне заняття з освітнього компонента «Товарознавство продовольчих товарів» «Розпізнавання асортименту та органолептична оцінка рибних товарів» (викладач Шпеник Л.П.).

Теоретичний коментар до заняття викладач подала у вигляді мультимедійної презентації, що скоротило час навчання, вивільнило ресурси фізичних сил та уваги здобувачів освіти до виконання самих практичних завдань.

Напередодні практичного заняття викладач зі здобувачами освіти груп провели екскурсію в рибний магазин «Fishe» по вул. Бродівській 44. Здобувачі освіти ознайомилися з асортиментом товару, виробниками, постачальниками рибних товарів і нерибних водних продуктів моря, їх викладкою, упакуванням і зберіганням в умовах роздрібної торгівлі, що допоможе  їм  показати хорошу результативність та високий рівень володіння теоретичним, практичним матеріалом, вмінням  його застосовувати на практиці.

Тому вони легко і правильно розпізнавали  асортимент  рибних товарів та проводили органолептичну оцінку якості на натуральних  зразках.

Як тренажер для узагальнення отриманих теоретичних знань, умінь і навичок з теми викладач використала  вправи по розв’язанню товарознавчих ситуаційних задач.

На занятті використано міжпредметні зв’язки, зокрема, з освітнім компонентом «Організація торгівлі». Здобувачі освіти ознайомились з асортиментм, правилами транспортування, приймання та зберігання риби, вимогами до якості, правилами експозиції риби на лід Маринович Володимира  «Рибний  відділ» та  Жигайло Анни « Цікаві факти про рибу».

Загалом робота на практичному занятті організована викладачем так, що всі здобувачі освіти були задіяні до виконання тих чи інших видів завдань,  всі отримали оцінки, використання інноваційних технологій навчання сприяло узагальненню інформації з теми та кращому її засвоєнню.

Навчання в закладі освіти - це не тільки теорія, але і практичні  заняття  які надають здобувачам освіти незамінний досвід та навички в визначенні якості товарів  та  допоможуть їм бути успішними в професії.

Викладачка спецдисциплін Любов Шпеник

Практичне заняття Риба (ФОТО)