ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ ГУРТКА ХУДОЖНЬОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ТА ДЕКОРУ

Дата: 29 вересня 2023 о 13:18

До навчального закладу приходять здобувачі освіти, які прагнуть творчості, реалізації власного потенціалу, а також зануритися в насичене якісне заняття улюбленою справою.

Гурток художньої майстерності та декору сприяє розвитку креативності, пробуджує фантазію, удосконалює навички роботи з різними інструментами та матеріалами.

У своїй роботі керівники гурта Галина Сукач та Надія Березівська надають великого значення вихованню у гуртківців національно-патріотичних почуттів, любові та поваги до української історії і культури, формуванню у них естетичних  смаків, вивченню та відтворенню кращих зразків традиційних ремесел, розкривають важливе місце художньо-декоративного мистецтва у житті, засвоєнню норми моральної культури, допомагають розвиванні естетичних смаків, відчутті краси навколишнього світу.

Також керівники гуртка спрямовують гуртківців на широке використання інформаційно-комунікативних джерел, на оволодіння інноваційними техніками та прийомами виготовлення виробів художньо-декоративного мистецтва, прищеплюють смак до міркувань.

Гурток художньої майстерності та декору - добровільне об’єднання здобувачів освіти, що виявляють особливу цікавість до певної області технічної творчості та художньо-декоративного мистецтва.

21 вересня на першому засіданні було обрано старосту, розподілено між членами гуртка завдання і обов’язки. Керівники гуртка провели інструктаж з охорони праці та техніки безпеки, ознайомили з планом роботи на рік.

У цей же день гуртківці поповнили кабінет необхідними матеріалами для роботи в майбутньому.

Бажаємо всім гуртківцям нових творчих досягнень!

Гурток декору (ФОТО)