ТИЖДЕНЬ ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ МАРКЕТИНГОВИХ ДИСЦИПЛІН

Дата: 9 грудня 2021 о 22:00
122 перегляда

6-10 грудня в коледжі на базі товарознавчого відділення проходив тиждень популяризації маркетингових дисциплін.
Студенти І-ІІІ курсів готували стінгазети на тему смішної, не зовсім дотепної та креативної реклами, змагалися у командній грі «Маркетингові перегони», брали участь у майстер-класі «Особистий бренд», обговорювали проблеми діяльності маркетологів за круглим столом «Інвайронменталізм – виклик маркетологам».
Питання формування та підтримки іміджу важливе не лише для підприємств. Анастасія Галамай під час проведення майстер-класу «Особистий бренд» звернула увагу на те, що для формування особистого бренду важливо знайти в собі родзинку, визначити власні життєві принципи та цінності, дбати про репутацію. Підтримка іміджу важлива не лише в реальному житті, а й на сторінках соцмереж – вони наше обличчя у віртуальному середовищі і можуть багато розповісти про наш внутрішній світ.
Впродовж гри «Маркетингові перегони» майбутні маркетологи продемонстрували знання з реклами і маркетингу, свою креативність і винахідливість. Вони відгадували рекламні ролики за гаслом та звуком, розпізнавали логотип за окремими елементами та кольором.
Діяльність фахівців у сфері маркетингу часто зіштовхується з критикою щодо великої кількості реклами, забруднення навколишнього середовища, питань утилізації упаковки. Тому в процесі засідання круглого столу «Інвайронменталізм – виклик маркетологам» студенти визначили основні проблеми в роботі маркетологів, а також обговорили можливі шляхи вирішення цих проблем - застосування екологічно безпечної упаковки та шляхи її повторного використання чи утилізації.
Заключним етапом проведення тижня популяризації маркетингових дисциплін став конкурс роликів «Сам собі режисер». Студенти у своїх роботах порушили теми розвитку туризму в м.Тернопіль, профорієнтаційної діяльності коледжу, психологічної допомоги підліткам, сформували ідеї для розвитку бізнесу. Серед кращих ролики Олександра Солтиса, Анастасії Алдабаєвої, Андрія Стецюка, Віталії Шафранської, Ольги Чорної.
Варто відзначити креативність, творчий підхід та ініціативність студентів впродовж всього тижня. Роботу активних учасників відзначено дипломами, подяками, сертифікатами.