28 жовтня відбулося чергове засідання циклової комісії підприємництва, торгівлі і маркетингу.
На засіданні розглянуто питання значення самостійної роботи студентів, як пріоритетної складової самовдосконалення майбутнього фахівця. Наголошено, що сучасний викладач в даний період бурхливого розвитку інформаційних технологій повинен спрямовувати здобувачів освіти до самостійної навчальної праці за допомогою мережі Інтернет, яка дає змогу розширити можливості самостійного навчання і зробити його справді повноцінним та всеохоплюючим.
Викладачі циклової комісії провели аналіз успішності студентів з дисциплін циклута пропуски занять студентами товарознавчого відділення без поважних причин.
Обговорено шляхи підвищення успішності. Часто на лекціях та практичних заняттях переважає активність викладача, в той час як студент не проявляє інтелектуальної ініціативи, через ряд причин займаючи пасивну позицію. Розвиток інтелектуальних здібностей відбувається в діяльності: ефективне включення в будь-яку діяльність вимагає певного рівня здібностей до цієї діяльності, що, в свою чергу, так чи інакше впливає на процес їх розвитку і формування. З метою стимулювання розумової активності студентів, що сприятиме кращому засвоєнню навчальної інформації, необхідно активно застосовувати на заняттях такі інтерактивні методи взаємодії, як діалоги, дискусії, диспути, ділові ігри, розглядати кейси.
Вкотре обговорено заходи щодо впровадження інформаційно-комунікативних технологій у навчально-виховний процес як запоруки підвищення якості освіти. Зокрема відзначено переваги застосування інструменту Google Jamboard. Це безкоштовна, проста й багатофункціональна онлайн-дошка, на якій студенти можуть виконувати найрізноманітніші практичні завдання індивідуально або всі разом. Вона дозволяє здійснювати мозкові штурми, класифікацію об'єктів, визначення послідовності подій, оцінювання та ранжування, SWOT-аналіз та багато іншого. Google Jamboard можна застосовувати при вивченні різних дисциплін під час очного та дистанційного навчання.
Розглянуто можливі напрямки співпраці з потенційними роботодавцями. Ухвалено залучити студентів до участі в безкоштовному освітньому проекті компанії «Епіцентр К» "BUSINESS PODCASTS", який дає змогу зрозуміти що цінують роботодавці в претендентах на вакантні посади, навчає скласти хороше резюме і успішно пройти співбесіду, будувати кар'єру у великій компанії, розвивати емоційний інтелект, розглядає тренди сучасного ділового стилю в одязі та багато іншого.
На завершення розглянуто методичні розробки викладачів циклової комісії та затверджено білети для проведення екзамену з навчальної практики студентів зі спеціальності Маркетинг.