БІЗНЕС-ЗУСТРІЧ «Я БУДУЮ СВОЮ КАР’ЄРУ»

Дата: 26 жовтня 2023 о 00:00

З ініціативи завідувачки відділення готельно-ресторанного бізнесу та підприємництва Людмили Гарасим 26 жовтня в рамках «Тижня маркетингу» організована бізнес-зустріч «Я будую свою кар’єру» з Тетяною Вербіцькою, регіональним директором ТОВ «Клевер Сторс», керуючою мережею магазинів «7/23» і «СІМІ» в Тернопільській області та здобувачами освіти ІІ курсу  спеціальності  075 Маркетинг.

Зустріч-тренінг була насичена унікальними практичними прикладами із власного кар’єрного шляху Тетяни Вербіцької від адміністратора роздрібної торгівлі до регіонального директора найпопулярнішої у західному регіоні мережі магазинів та досвіду інших відомих особистостей. Кожен з учасників тренінгу ділився історіями професійного успіху видатних людей: Арнольда Шварцнеггера, Лесі Українки, Джозефа Мерфі, Леонардо Ді Капріо, Генрі Форда тощо.

Учасникам зустрічі Тетяна надала поради щодо усвідомлення побудови власної кар’єри, а саме:

• обирати професію за покликом серця, замість того, щоб мати справу будь з чим, де була вакансія;

• рухати кар’єру власними силами, а не чекати, склавши руки, на визнання та підвищення;

• вчитися мотивувати себе замість того, щоб очікувати цього від інших, адже інтенсивність особистої мотивації є важливим фактором сталого підприємницького успіху;

• постійно змінюватися, вивчати нове впродовж усього життя;

• бути відкритим для нових можливостей та змін, розвивати свої навички та знання, бути готовим до переходу на нові рівні в кар'єрному зростанні;

• бути пристрасним до роботи, тільки тоді, коли Ваша робота буде Вас надихати - тоді Ви зможете рухатися вперед;

• бути зацікавленим і впевненим у результатах своєї роботи, не боятися приймати рішення.

І саме таким професіоналам знайдеться місце у світі майбутнього!

Зустріч стала відкриттям нових можливостей для студентської молоді, адже вони не лише почути цінні поради від досвідченої фахівчині, а й побачити на конкретних прикладах, як власна віра в себе та невтомна праця можуть призвести до вражаючих досягнень.

Завідувачка відділення Людмила Гарасим

Бізнес-зустріч Гарасим (ФОТО)