ПЕРЕГЛЯД КІНОСТРІЧКИ «ЗАСНОВНИК»

Дата: 28 жовтня 2022 о 00:00
133 перегляда

Під час тижня маркетолога 28 жовтня здобувачі освіти груп 2-М-3/9, 2-М-6/11, 3-М-1/9 та 3-М-4/11 мали можливість у нетрадиційній формі розглянути концепції маркетингу, переглянувши фільм під назвою «Засновник» про історію чоловіка, який створив цілу грандіозну мережу швидкого харчування.
Фільм розповів неймовірну засновану на реальних подіях історію про те, як звичайна людина змогла створити McDonald's найвідомішу в світі мережу ресторанів швидкого харчування.
У центрі сюжету - автобіографія ресторатора, завдяки якому весь світ дізнався про існування McDonald's.
За довге, минуле без будь-яких яскравих моментів життя Реймонд Альберт Крок встиг попрацювати джазовим музикантом, агентом з продажу нерухомості, і ось у свої п'ятдесят два роки він займається тим, що продає міксери для коктейлів, а також паперові стаканчики підприємствам громадського харчування. Одного разу Альберт отримує замовлення на доставку шести міксерів, при тому, що останнім часом продукція його компанії зовсім не користується попитом. Приїхавши за адресою, наш герой знайомиться з братами Маком і Діком Макдональдс, які мають невеликий ресторанчик у провінційному каліфорнійському містечку. Гостинні господарі пропонують Кроку екскурсію, щоб показати заклад зсередини і заодно похвалитися своїм дітищем, суть якого полягала в тому, щоб максимально швидко, протягом декількох хвилин, обслуговувати відвідувачів. Захопившись свіжою революційною ідеєю, Альберт пропонує братам мислити набагато глобальніше і відкрити цілу мережу ресторанів по всій Америці, продаючи франшизу. Бачачи нерішучість МакДональдсів, розуміючи, що вони не ризикнуть поставити все на кін, наш герой вирішує діяти самостійно.
Фільм сповнений цікавих маркетингових рішень, а також яскраво демонструє той факт, що одної гарної ідеї мало, потрібні талановиті люди, здатні втілити її.