Практичне закріплення вивченого матеріалу не в навчальній аудиторії, а на підприємстві дає можливість здобувачам освіти отримати саме ті додаткові знання, які потрібні безпосередньо для подальшої роботи за фахом.
21 листопада викладач спецдисциплін Галина Сукач провела практичне заняття на тему «Вивчення асортименту керамічного посуду» з освітнього компонента «Товарознавство. Товарознавство непродовольчих товарів» у групах 3-ПТБ-1/9 та 3-ПТБ-4/11 у майстерні-крамниці «Гніздо».
Здобувачі освіти мали можливість ознайомитися з послідовністю технологічних процесів виготовлення різних керамічних виробів: формування на гончарному крузі, висушування у спеціалізованих печах, декорування різними видами глазурі та закріпити знання щодо ширини, глибини та насиченості асортименту даної групи товарів.
У ході заняття зроблено висновок, що процес випалювання та подальшого охолодження керамічних виробів є одним із найважливіших для забезпечення якості, а температура випалювання підбирається в залежності від різновиду виробу.
На сьогодні підтримка культурної спадщини України має вагоме значення і потребує великої уваги. Саме тому сучасним фахівцям в сфері торгівлі важливо сприяти розвитку національних ремесел та активізовувати просування даних виробів.