СПІВПРАЦЯ З РОБОТОДАВЦЯМИ ТА УЧАСТЬ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЄКТІ «BUSINESS PODCASTS 2022» ВІД «ЕПІЦЕНТР К»

Дата: 24 листопада 2022 о 00:00

У рамках співпраці з роботодавцями з 25 жовтня до 24 листопада 2022 р. 16 здобувачів освіти коледжу І-ІІІ курсів спеціальності Маркетинг та викладачі циклової комісії підприємництва, торгівлі і маркетингу Ірина Чеченюк, Надія Березівська, Галина Сукач взяли участь в освітньому проєкті «Business Podcasts 2022» від компанії «Епіцентр К». Навчання проходило в онлайн-режимі.
Протягом п’яти тижнів слухачі мали змогу прослухати вебінари на такі теми:
- роль бізнесу під час війни (втрати та відповідальність, чому бізнес має працювати, не зважаючи на складну ситуацію, що відбувається в медіа-просторі під час війни)
- ринок праці у післявоєнний час (робота з персоналом у воєнний час, перелік актуальних професій, як працевлаштуватися в «Епіцентр К», соціальна відповідальність компанії)
- бізнес на спорті, продажі та розвиток мережі в 2022 (продажі та розвиток мережі «Intersport», спорт під час війни, актуальні спортивні товари та інвентар, товари для ЗСУ)
- імідж компанії, досвід, кар'єра та чорний PR ( PR як напрямок роботи,  PR під час війни, чорний піар)
- власні торгові марки «Епіцентр К» (виробництво, міфи та факти про якість, бренди та конкуренція власних марок, перспективи, розвиток в Європі і Україні)
- освіта для бізнесу (навчання персоналу під час війни, незвична роль бізнес-тренера, працевлаштування студентів, скільки потрібно вчитись)
- лояльність за гроші. Як працює система лояльності (що таке програма лояльності для підприємства і бізнес, вартість якісної програми лояльності для бізнесу, кількість учасників програми "Вигода" мережі "Епіцентр К", реакція  споживачів на знижки, зміна структури продажів під час війни, плани на розвиток програми лояльності)
- ІТ-рішення для бізнесу (робота project management office в компанії, власні великі IT-підрозділи, готове програмне забезпечення та спеціальні програми, які книжки варто читати проектним менеджерам, хто може стати IT-підрядником компанії "Епіцентр К")
- е-commerce або як будується майбутнє (як онлайн-торгівля пережила початок війни, як працює логістика в онлайн-магазині, чи з'являються в електронному бізнесі нові постачальники, який розмір інвестицій в IQ офіс)
- сервіс як виклик (як компанії вимірюють клієнтський досвід,  що таке і як будується customer journey map, як надавати зворотний зв'язок покупцю, sorry-бонуси, або як вибачитись, якщо допустилися помилки).
За підсумками лекцій проводилось тестування, а найнаполегливіші отримали сертифікати про успішне закінчення проєкту.