ІНДИВІДУАЛЬНА ОСВІТНЯ ТРАЄКТОРІЯ: ШЛЯХ ДО ПЕРСОНАЛІЗАЦІЇ НАВЧАННЯ
Навчання у коледжі знаменує собою новий етап у житті кожного здобувача освіти. Це час не лише для отримання нових знань та навичок, але й для самопізнання та визначення власної освітньої траєкторії. Саме тому концепція вільного вибору освітніх компонентів стає дедалі більш актуальною в сучасній системі освіти.
Формування індивідуальної освітньої траєкторії у коледжі реалізуються через вільний вибір здобувачами освіти освітніх компонентів, які найбільше імпонують їх потребам і запитам, побажанням і уявленням про обрану професію.
У період з 15 квітня по 15 травня завідувачкою відділення готельно- ресторанного бізнесу та підприємництва Людмилою Гарасим і класними керівниками академічних груп організовані та проведені консультативні зустрічі здобувачів освіти груп 1-М-7/9, 1-ПТ-1/9, 2-М-5/9, 2-М-8/11, 2-ПТБ-5/9, 2-ПТ-2/11, 2-ПТ-3/11, 2-ГРС-5/9, 2-ГРС-8/11 з головами циклових комісій: Іриною Чеченюк, Ганною Горішною, головами груп забезпечення освітньо-професійних програм та викладачами, які пропонують для вивчення вибіркові освітні компоненти. Здобувачі освіти знайомилися із каталогами вибіркових освітніх компонентів, метою і завданням курсів, політикою оцінювання та самостійно обирали освітні компоненти для відображаються в індивідуальному навчальному плані у 2024-2025 навчальному році шляхом написання заяв.
Вільний вибір освітніх компонентів - це можливість для студентської спільноти персоналізувати своє навчання та зробити його більш цікавим та мотивуючим. Завдяки цьому праву здобувачі освіти мають змогу сформувати власний профіль навчання; зробити навчання більш цікавим та мотивуючим; підготуватися до майбутньої кар'єри і успішного працевлаштування.
Завідувачка відділення Людмила Гарасим