НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА З ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ ТА ТЕХНОЛОГІЙ В МАРКЕТИНГОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ

Дата: 23 січня о 16:34

З 20 листопада по 8 грудня протягом трьох тижнів здобувачі освіти груп 3-М-3/9 та 3-М-6/11 проходили навчальну практику з інформаційних систем і технологій в маркетинговій діяльності в комп’ютерних лабораторіях коледжу під керівництвом майстра практики Ірини Чеченюк.

Мета практики - забезпечення достатнього рівня теоретичних знань та практичних вмінь про сутність інформаційних процесів, призначення, функціональні особливості сучасних інформаційних систем і технологій в маркетингу, формування практичних навичок їх раціонального використання у процесі здійснення підприємствами виробничо-комерційної діяльності.

У результаті вивчення освітнього компонента здобувачі освіти отримали такі спеціальні компетентності:

• здатність системно відтворювати отримані знання предметної області маркетингу;

• брати участь у розробленні маркетингового забезпечення розвитку бізнесу в умовах певної невизначеності;

• брати участь у проведенні досліджень у різних сферах маркетингової діяльності;

• здатність використовувати маркетингові інформаційні системи під час ухвалення конкретних маркетингових рішень;

• здатність обґрунтовувати і презентувати результати досліджень у сфері маркетингу.

Під час захисту звітів-щоденників з практики здобувачі освіти продемонстрували здібності з використання:

-текстового процесора Microsoft Word для опрацювання текстової інформації, роботи із таблицями, стильового оформлення документів різних типів, рецензування, створення звіту  маркетингових досліджень,

-табличного процесора Excel (розв’язання задач оптимізації, принципи виконання основних дій над матрицями, формули для знаходження оберненої матриці та розв’язування систем лінійних алгебраїчних рівнянь, побудова та редагування діаграм,);

-засобів електронних таблиць для роботи з базами даних, засобів опрацювання баз даних у СУБД Access; створення запитів і звітів;

-застосунку Microsoft Роwer Point для презентації і захисту  звіту з практики.

Здобуті навички майбутні маркетологи зможуть використовувати в подальшій професійній діяльності як конкурентоздатні фахівці на ринку праці.

Вміння використовувати цифрові інформаційні та комунікаційні технології, а також спеціалізовані програмні продукти, необхідні для розв’язування завдань з маркетингу – один із пріоритетних результатів навчання за освітньо-професійною програмою Маркетинг.

Керівник практики Ірина Чеченюк

Практика маркетологів (ФОТО)