НЕЙМОВІРНІ ІСТОРІЇ КОХАННЯ НА ФРОНТІ

Дата: 14 лютого 2023 о 00:00, Оновлено 21 березня 2023 о 10:19

Війна коханню не перешкода. А почуття, які зародились на передовій та пройшли випробування війною, особливо цінні.
14 лютого здобувачі освіти груп 3-М-1/9, 3-М-4/11 разом з класним керівником Іриною Чеченюк провели презентацію проєктів на тему: «Неймовірні історії кохання на фронті».
Загалом в Україні відділи реєстрації актів цивільного стану повідомляють про збільшення числа шлюбів, зокрема, серед військових. За офіційними даними Міністерства юстиції, у першій половині 2022 року в Україні зареєстрували 102 318 шлюбів. Для порівняння, минулого року в першому півріччі було зареєстровано 86 тис. шлюбів.
Цього року найбільше охочих обмінятись обітницями зафіксували на Дніпропетровщині – понад 13 тисяч пар. Також серед лідерів за кількістю зареєстрованих шлюбів – м. Київ (9 749), Одеська область (7 699), Львівська (6 181) та Київська (6 025) області.
З початку війни сімейні стосунки українців стали міцніші, а шлюби триваліші. Як показує статистика, кількість розлучень зменшилась втричі у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
Люди відчувають, що життя дуже швидкоплинне, і ми не можемо бути впевнені в тому, що воно буде завтра-післязавтра. Кожен українець намагається жити тут і зараз. І через те, що змінюються сенси, люди хочуть отримувати те, що зараз є найцінніше, а для багатьох це саме стосунки.
Сім’я – це мотивація на війні. Для чоловіка, який отримав повістку або вже захищає свою країну, сім’я – це те, що дає внутрішню силу воювати, захищати і повертатися живим.
Любов - це те, що є у наших Захисників та Захисниць і чого немає у ворога. Любов, з якою боронять наші військові Україну, дім, свої сім'ї не побороти. Любов, з якою наші жінки моляться за своїх чоловіків та дітей не перемогти!
Слава Україні! Героям Слава!

Кохання на фронті (ФОТО)