ПРЕЗЕНТАЦІЯ РЕКЛАМНИХ ПРОЄКТІВ «ДИВИСЬ УКРАЇНСЬКЕ, ЧИТАЙ УКРАЇНСЬКЕ!»

Дата: 7 листопада 2022 о 00:00

Мистецтво кіно є одним з визначальних факторів розвитку культури нації, показником духовності та зрілості її суспільства. Вітчизняний кінематограф має вагомі здобутки, що збагатили світову культуру непересічними творами, які відображають величну історію нашого народу, його самобутність та духовну красу.
Творча біографія українського кіно – це постійний духовний пошук, художні відкриття, боротьба за право вільно творити.
«Дивись українське, читай українське!» - саме під таким гаслом 7 листопада провели годину спілкування студенти ІІ-ІІІ курсів спеціальності Маркетинг з викладачем спецдисциплін Іриною Чеченюк. Вони презентували свої рекламні проєкти українських фільмів та книг.
За 9 років після Революції Гідності інтереси українського глядача зсунулись у бік вітчизняного кіно. На попит глядачів відгукнулись і українські кінематографісти, і Держкіно. Щорічна кількість фільмів українського виробництва дозволяє не лише складати списки стрічок, що вийшли на екран, а й виділяти найбільш цікаві. Є українські стрічки, які хочеться дивитись і передивлятись і за які не соромно.
Серед таких можемо виділити:
-«Сторожова застава» — кінокартина 2017 року, знята Юрієм Ковальовим за мотивами однойменного роману Володимира Рутківського;
-«Заборонений» - біографічна драма Романа Бровка про поета-дисидента Василя Стуса;
-історична драма "Захар Беркут", створена спільними зусиллями України та США, робота українського режисера Ахтема Сеітаблаєва та американця Джона Віна;
-фільм про холодноярського отамана під назвою «Чорний Ворон» режисера Тараса Ткаченка;
-«Фортеця хаджибей» - пригодницька стрічка про козаків режисера Костянтина Коновалова;
-«Толока» - український історичний фільм режисера Михайла Іллєнка, екранізація Шевченкового вірша «У тієї Катерини хата на помості…», яка охоплює 400 років історії України.
Отож, зможемо заглянути у їхні рекомендації, щоб цікаво провести вечір, вихідні чи майбутні канікули.
Впевнені, що покоління, яке виросте та виховуватиметься на українському кіно і читатиме надбання української літератури буде бачити світ іншими очима і змінить майбутнє України!