Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

ФОРУМ «СПІЛЬНЕ ЄВРОПЕЙСЬКЕ МАЙБУТНЄ»

Дата: 6 червня о 15:58
Автор: admin 0. 1.

17 травня в групі 1-М-7/9 (класний керівник Ірина Чеченюк) відбувся форум на тему «Спільне Європейське майбутнє».

У світі, що постійно змінюється, Європейський Союз залишається важливим символом співпраці та єдності. Створений з метою запобігання новим війнам і забезпечення мирного та процвітаючого майбутнього для своїх громадян, ЄС став прикладом успішної інтеграції та співпраці між країнами.

Спільне європейське майбутнє - це концепція, яка включає в себе співпрацю, взаєморозуміння і об'єднання країн Європи на основі загальних цінностей, ідей і інтересів. Це означає, що країни Європи працюють разом над розв'язанням спільних проблем, сприяють економічному зростанню, формують безпеку та стабільність у регіоні, а також підтримують соціальну солідарність і культурний обмін. Загальне європейське майбутнє відображає бажання країн Європи працювати разом, щоб забезпечити мир, процвітання.

Здобувачі освіти акцентували, що більшість українців пов'язують майбутнє країни зі вступом до ЄС. 92% українців хочуть, щоб Україна стала членом ЄС, а залежно від регіону показник становить 88-94%.

Ніколи раніше не було так важливо, щоб ЄС зробив своє розширення успішним і включив до свого складу Україну. Від цього залежить історична можливість завершити об'єднання Європи, закріпити демократію на всьому континенті, посилити безпеку та обороноздатність Європи перед небезпеками більш конфронтуючого глобального порядку і зробити її більш впливовим та сильним учасником на світовій арені.

Стратегічне партнерство між ЄС та Україною, яке грунтується на спільних цінностях і інтересах, є життєвим фактором зміцнення миру, стабільності та процвітання в Європі. Свобода, незалежність і стабільність України відносяться до найбільш важливих досягнень нової Європи, котра позбулася старих ліній розділу. Географія та розмір, ресурси її населення, а також розташування ставлять Україну в унікальне положення в Європі й роблять її визначальним чинником у масштабах регіону.  Україна має чудові стосунки з усіма своїми сусідами та зробила важливі кроки в сфері державотворення і в напрямку консолідації своєї демократії. Той факт, що з часу набуття незалежності Україна завжди була осередком стабільності в регіоні, незважаючи на внутрішні складнощі та суперечності, є важливим показником. ЄС вітає тісну участь України в стабілізації та заохочує посилення нашої ролі у форумах регіонального співробітництва.

Здобувачі освіти групи 1-М -7/9 також розглянули сім наступних умов вступу до Європейського союзу: реформа Конституційного суду; продовження судової реформи;  антикорупція, включно з призначенням керівника САП; боротьба з відмиванням коштів; втілення антиолігархічного закону; узгодження аудіовізуального законодавства з європейським; зміна законодавства про нацменшини. Розуміння та всебічне сприяння їх реалізації пришвидшить необхідні реформи та наблизить вступ України до Європейської спільноти.

Як підсумок, здобувачі освіти резюмували, що для України європейська інтеграція – це шлях модернізації економіки, демократизації суспільства, подолання технологічної відсталості, залучення іноземних інвестицій і новітніх технологій, створення нових робочих місць, підвищення конкурентоспроможності вітчизняного товаровиробника, вихід на світові ринки, насамперед на ринок ЄС.

Класний керівник Ірина Чеченюк

Європейський форум (ФОТО)

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.