БІНАРНЕ ЗАНЯТТЯ — НЕСТАНДАРТНА ФОРМА НАВЧАННЯ

Дата: 11 травня 2021 о 09:33, Оновлено 25 грудня 2021 о 16:04
6 травня відбулося бінарне заняття на платформі «Google Meet» із дисциплін «Маркетинг» та «Інформаційний маркетинг» на тему: «Розробка стратегії та бізнес-планування підприємницької діяльності», яке провели к.е.н., викладач вищої категорії циклової комісії підприємництва, торгівлі та маркетингу Ірина Борисівна Чеченюк та к.е.н., доцент кафедри промислового маркетингу ТНТУ ім. І.Пулюя Світлана Богданівна Семенюк для студентів спеціальності «Маркетинг».
Бінарне заняття — нестандартна форма навчання з реалізації міждисциплінарних зв’язків, що сприяє розвитку в студентів інтелектуальних, творчих, комунікативних здібності та ініціативи.
Мета заняття – обмін досвідом між викладачами та студентами, отримання студентами навичок щодо вирішення виробничих завдань, формування творчого мислення, активізація емоційної пам’яті, надання студентам поштовху для започаткування власної справи, можливості апробувати себе маркетологом в конкретній сфері, яка для них є цікавою та привабливою, а також допомогти повірити у власні сили та таланти.
Використання занять такого типу сприяє систематизації знань, зацікавленості у вивченні фахових дисциплін, концентрації уваги та є поштовхом до самоосвіти, особливо в умовах дистанційного навчання.
До цього практичного заняття студенти готувалися заздалегідь. Вони підготували проекти для будівельної компанії, магазинів кросівок, косметики, квітів та жіночого брендового одягу з Європи, барбершопу, клінінгової компанії, екоресторану, екотаксі, страхової компанії, кав’ярні.
Відзначено роботи Марії Палій (клінінгова компанія, ДВНЗ «Тернопільський коледж харчових технологій і торгівлі») та команди студентів Мар’яни Джерелейко, Христини Демкович, В’ячеслава Грабовського  та Яни Новік (магазин жіночого одягу з Європи, ТНТУ ім. І.Пулюя).