НЕСТАНДАРТНЕ ЗАНЯТТЯ З МЕНЕДЖМЕНТУ ЗА УЧАСТІ СТЕЙКХОЛДЕРА ТОВ «КЛЕВЕР СТОРС»

Дата: 29 жовтня 2023 о 19:52

26 жовтня викладачкою спецдисциплін з освітнього компонента «Менеджмент» Надією Березівською, за участі стейкхолдера (роботодавця), регіональної директорки ТОВ «Клевер Сторс» (мережа магазинів «7/23», «Сімі»), Тетяни Вербіцької, проведено заняття для здобувачів освіти  ІІ курсу групи 2-М-5/9 спеціальності Маркетинг.

Тема заняття «Мотивація працівників: мистецтво управління та росту на підприємстві».

Надія Березівська розпочала зустріч із важливих теоретичних понять та підходів до мотивації працівників. Вона зазначила, що мотивація - це не просто виплата зарплати або бонусів, але також питання внутрішньої задоволеності та задоволення від власної праці. Іншими словами, мотивація має внутрішній та зовнішній компоненти. Викладачка акцентувала на ролі комунікації та взаємодії між керівництвом та персоналом як ключового аспекту успішної мотивації.

Тетяна Вербіцька поділилася практичним досвідом у створенні стимулюючого середовища на підприємстві. Вона окреслила пріоритетність розвитку корпоративної культури, де кожен працівник відчуває свою важливість та роль у досягненні загальних цілей компанії. Тетяна зазначила, що успішна мотивація працівників полягає у тому, щоб їхні особисті цілі співпадали з цілями компанії.

У ході зустрічі між здобувачами освіти велася дискусія щодо визначення індивідуальних потреб кожного працівника та використання різних інструментів для стимулювання та підтримки їхнього розвитку. Тетяна навела приклади успішних програм мотивації та кар’єрного зростання в компанії «Клевер Стос»

Висловлюємо щиру подяку Тетяні Вербіцькій за її професіоналізм та досвід, яким вона ділилася із учасниками освітнього процесу.

Незупинний розвиток та навчання - це те, що допомагає здобувачам освіти досягати нових вершин в сфері менеджменту та корпоративної культури.

Тісна співпраця з роботодавцями дає можливість враховувати сучасні тенденції розвитку праці з метою формування професійних компетентностей здобувачів освіти.

Сподіваємося на подальше співробітництво та можливість обмінюватися досвідом у майбутньому. Разом ми зможемо побудувати більш мотивованих та успішних працівників на підприємствах.

Викладачка спецдисциплін Надія Березівська

Заняття з менеджменту (ФОТО)