УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ ТОВАРОЗНАВЧОГО ВІДДІЛЕННЯ В ЯРМАРКУ ПРОФЕСІЙ

Дата: 27 вересня 2021 о 11:53, Оновлено 25 грудня 2021 о 15:46
24 вересня викладачі циклової комісії підприємництва, торгівлі і маркетингу та студенти спеціальностей 075 Маркетинг та 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність взяли участь у Ярмарку професій, що проходив в Острівській ЗОШ.
Студенти під керівництвом викладачів Ірини ЧЕЧЕНЮК, Надії БЕРЕЗІВСЬКОЇ, Галини СУКАЧ та Любові ШПЕНИК проводили різні майстер-класи.
Велику зацікавленість у присутніх викликала презентація третьокурсниці Анастасії ГАЛАМАЙ про тонкощі особистого бренду. В наш час особистий бренд може бути не тільки в популярних осіб. Кожен може мати всій бренд серед друзів, на роботі, в соціальних мережах. Він важливий для того, щоб знайти багато друзів, обрати другу половинку в житті, пройти співбесіду для вступу в навчальний заклад, влаштуватися на роботу.
«Особистий бренд – це не те, що ви говорите про себе. Це те, що думають про вас інші». Анастасія ГАЛАМАЙ, випускниця товарознавчого відділення, пояснила як контролювати думки інших і зробити так, щоб вони думали те, що потрібно.
Успішний бізнесмен повинен бути завжди в красиво зав’яній краватці. Образ вишуканої леді доповнить елегантно укладений шарф. Хороші підприємці, продавці повинні вміти не тільки їх продати, а й правильно застосовувати, адже це збільшить продажі того чи іншого товару. Цим досвідом поділися студенти коледжу з учасниками заходу.
Виготовлення листівок handmade. Це красивий і унікальний авторський подарунок близьким. Створені в єдиному екземплярі, вони мають цінність та частинку душі майстра. В маркетингу такі листівки можна застосовувати як інструмент прямого маркетингу (з фірмовим логотипом) – для привітання важливих клієнтів та партнерів.
Виготовлення фірмової еко-упаковки. Через занепокоєння в усьому світі проблемою забруднення довкілля твердими відходами і скороченням ділянок, придатних для закопування сміття, кількість, структура і проблеми знищення пакувального матеріалу продовжують привертати велику увагу. Тому підприємства, які застосовують концепцію соціально-етичного маркетингу і застосовують екологічно безпечну упаковку користуються вищим рівнем лояльності з боку споживачів і мають можливість в такий спосіб підвищити свій імідж. Студенти ділилися своїми вміннями щодо виготовлення еко-упаковки.
Школярі разом зі студентами виготовляли бонбоньєрки. Їх застосовують сучасні магазини та заклади сфери послуг, щоб підвищити до себе рівень лояльності клієнтів. Маленький сюрприз із кількох цукерочок викличе у клієнтів посмішку і залишить приємні враження від візиту. Доречно буде оформити його з використанням елементів фірмового стилю.
Не достатньо купити оригінальний подарунок – важливо оригінально його подати. В цьому допоможе упаковка із використанням органічних флористичних елементів. Любов до такого творчого заняття може не лише принести задоволення, а стати хорошою бізнес-ідеєю для започаткування власної справи. Велику зацікавленість у присутніх викликав майстер-клас з упакування подарунків.
Кожен учасник майстер-класів отримав невеликий сувенір, виготовлений власноруч, а також календарики, пам'ятки і буклети навчального закладу.