НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА З ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ ТА ТЕХНОЛОГІЙ В МАРКЕТИНГОВІЙ ДІЯЛЬНОСТІ

Дата: 25 листопада 2022 о 00:00
132 перегляда

Вміння використовувати цифрові інформаційні та комунікаційні технології, а також спеціалізовані програмні продукти, необхідні для розв’язування завдань з маркетингу – один із пріоритетних результатів навчання за освітньо-професійною програмою Маркетинг.
З 7 по 25 листопада протягом трьох тижнів здобувачі освіти ІІІ курсу проходили навчальну практику з інформаційних систем і технологій в маркетинговій діяльності в комп’ютерних лабораторіях коледжу під керівництвом майстра практики Ірини Чеченюк. За цей період вони навчилися створювати шаблони документів, звіт маркетингових досліджень, рецензувати документи, опрацьовувати дані електронних таблиць та проводити розрахунки, розв’язувати задачі оптимізації, проектувати та створювати бази даних.
Здобувачі освіти отримали такі компетентності:
-здатність до пошуку, обробки та аналізу інформації з різних джерел;
-здатність використовувати інформаційні та комунікаційні технології;
-здатність брати участь у розробленні маркетингового забезпечення розвитку бізнесу в умовах певної невизначеності;
-здатність використовувати маркетингові інформаційні системи під час ухвалення конкретних маркетингових рішень;
-здатність обґрунтовувати і презентувати результати досліджень у сфері маркетингу.
Під час захисту звітів-щоденників з практики здобувачі освіти продемонстрували здібності з використання:
-текстового процесора Microsoft Word для опрацювання текстової інформації, роботи із таблицями, стильового оформлення документів різних типів,
-табличного процесора Excel (абсолютні та відносні адреси клітин, діапазони, встановлення формату стовпчиків, виділення області, автоматичне заповнення клітин, сортування, побудова діаграм, перенесення діаграми у Word, запис та розмноження формул, принципи виконання основних дій над матрицями, формули для знаходження оберненої матриці та розв’язування систем лінійних алгебраїчних рівнянь);
-засобів електронних таблиць для роботи з базами даних, засобів опрацювання баз даних у СУБД Access; створення запитів і звітів;
- застосунку для створення та відтворення презентацій Microsoft Роwer Point, що є частиною Microsoft Office.
Здобуті навички майбутні маркетологи зможуть використовувати в подальшій професійній діяльності як конкурентоздатні фахівці на ринку праці.