АНАЛІЗ ОРГАНІЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНО-ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ ТА СПІВПРАЦІ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ
30 березня у рамках засідання школи педагогічної майстерності з метою підвищення якості організації практичного навчання та удосконалення навчально-методичного комплексу з навчально-виробничої практики, директором коледжу Людмилою Крукевич, заступником директора з навчальної роботи Тетяною Когут і завідувачем навчально-виробничої практики Наталією Ткач проведено збори з керівниками практики.
Обговорили необхідність тісної співпраці зі стейкхолдерами, їх максимального залучення до освітнього процесу, шляхом надання рекомендацій щодо відображення в освітньо-професійних програмах актуальних практичних питань, проходження практики здобувачами освіти на базах підприємств і закладів, з якими укладені угоди, проведення практичних занять у виробничих умовах, використання елементів дуальної форми навчання, залучення провідних фахівців підприємств для проведення майстер-класів, мотиваційних лекцій-зустрічей і можливостей працевлаштування випускників. Одним з важливих питань також було підвищення кваліфікації керівників практики, їх стажування у підприємствах.
Навчально-методичне забезпечення практичного навчання вимагає постійної уваги та вдосконалення. Використання досягнень сучасної техніки, технологій, інноваційних методик повинно відображатися у процесі набуття спеціальних компетентностей. Всі ці складові є важливими ланками у ланцюгу формування конкурентноспроможного фахівця, виконання поставлених завдань є пріоритетними.