ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ МІЖНАРОДНОГО ДИСТАНЦІЙНОГО КОНКУРСУ «ОЛІМПІС»

Дата: 19 червня 2022 о 21:00

Залучення студентської молоді до участі в інтелектуальних змаганнях є важливим кроком у вирішенні проблеми розкриття обдарованості, а конкурси - дієвим шляхом виявлення і реалізації здібностей здобувачів освіти. Для успішної роботи з талановитою дитиною необхідно дати їй можливість виявити себе, повірити у свої сили, отримати задоволення від процесу навчання. Одним із важливих аспектів реалізації методики пошуку, відбору та стимулювання росту обдарованості здобувачів освіти є проведення різних інтелектуальних змагань. Таким заходом є Міжнародний дистанційний конкурс «Олімпіс», в ході якого навчально-конкурсна діяльність сприяє розвитку індивідуальної освітньої лінії навчання.
Студенти І-ІІ курсів коледжу під керівництвом викладача іноземних мов Кузьми О.Б. взяли участь у Міжнародному дистанційному конкурсі з англійської мови «Олімпіс 2021 - Осіння сесія» та були нагороджені дипломами і грамотами.
Дипломом І першого ступеня нагороджена студентка технологічного відділення групи 1- ВХК -3/9 - Кучімова Анна , дипломом ІІ ступеня - студенти готельно-ресторанного бізнесу та підприємництва- групи 1-М-3/9 - Махніцький Олександр та групи 2-ПТБ-1/9 - Петровська Олександра, дипломом ІІІ ступеня - студентка групи 1-М-3/9 - Радевич Яна. Решту учасників нагороджені грамотами.
Такі заходи не тільки підвищують мотивацію до вивчення і зацікавленості навчальним предметом, розкритті обдарованих, талановитої молоді, але й проводять їхню підготовку до професійної реалізації в самостійному житті.