Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман

ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ

Дата: 8 листопада 2022 о 00:00
Автор: admin 0. 1.
180 переглядів

З метою популяризації здорового способу життя і залучення студентів до спорту з 2 по 8 листопада проходили змагання з волейболу серед студентів коледжу. Участь у змаганнях взяли 12  команд.
Змагання проходили за коловою системою. Кожен ігровий день був насичений цікавими, динамічними матчами.
Першими вступили в  боротьбу команди першого курсу. Ігри проходили у напруженій, рівній боротьбі. На змаганнях панували справжній командний дух, гарний настрій, позитивна енергетика. Проте, як і в будь-якій грі, завжди є переможці.
І місце – команда  групи 1-ХТ-ВХП-5/9
ІІ місце – команда групи 1- ХТ-ВХК-5/9 і 1-ГРС-5/9
ІІІ місце - команда групи 1- ПТБ-5/9  і 1-М-5/9
Далі в боротьбу вступили команди другого курсу. Глядачі побачили гостру, безкомпромісну боротьбу майстерних команд, в результаті якої перемогу святкували:
І місце – команда  групи 2-ХТ-ВХП-3/9
ІІ місце – команда групи 2- ХТ-ВХП-6/11
ІІІ місце - команда групи 2- ПТБ-3/9  і 2-М-3/9
Наступними були команди третіх курсів. Усі ігри були напруженими та насиченими, адже ніхто не хотів поступитися суперникам. Під час цікавих та непередбачуваних поєдинків команди продемонстрували високий рівень гри та, зрештою, визначився лідер.
І місце – команда  групи 3-ГРС-1/9 і 3- ХТ-ВХП-1/9
ІІ місце – команда групи 3- ПТБ-1/9  і 3- ПТБ-4/11
ІІІ місце - команда групи 3- М-1/9 і 3- М-4/11
Особливо напружено проходили фінальні ігри, де зустрілись у протистоянні команди переможців.
У підсумку першу сходинку посіла команда 3-ГРС-1/9 і 3- ХТ-ВХП-1/9, друге місце здобула команда 2-ХТ-ВХП-3/9, третіми стали волейболісти 1-ХТ-ВХП-5/9.
Вітаємо переможців та призерів змагань. Бажаємо всім чудового здоров'я, нових досягнень, продуктивних тренувань, сильного командного духу і нових перемог!