УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ ЗФПО ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Date: 4 січня о 14:37, Refreshed 15 грудня о 00:00
16 views

Викладач німецької мови та зарубіжної літератури Любов Кодлюк 15 грудня взяла участь у засіданні обласного методичного об’єднання викладачів зарубіжної літератури ЗФПО Тернопільської області.
Захід відбувся на базі факультету філології і журналістики Тернопільського Національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка у рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції «Тенденції і перспективи вивчення літератури у середній і вищій школах».
Любов Кодлюк підготувала тези на тему: «Використання технологій інтерактивного навчання на заняттях із зарубіжної літератури» (Секція 4. Взаємодія традиційних і новітніх методів та прийомів у процесі вивчення літературного твору у середній і вищій школі).
Методичне об’єднання викладачів зарубіжної літератури пройшло цікаво та пізнавально, доповідачі ознайомили із сучасними технологіями інтерактивного навчання на заняттях зарубіжної літератури.