КЛЮЧІ ДО ОСОБИСТОЇ ВПЕВНЕНОСТІ

Дата: 23 листопада 2023 о 09:38

Особиста впевненість є критично важливим аспектом психологічного та соціального розвитку кожної людини. Вона впливає на нашу самоповагу, відносини з іншими та загальну якість життя. Тому важливо розуміти ключі до її підвищення та збереження.

Основні аспекти, які визначають особисту впевненість, включають:

Самосприйняття та позитивна самооцінка. Важливо розвивати позитивне самосприйняття та здорову самооцінку. Це допомагає вірити в власні здібності та цінність.

Розвиток навичок. Впевненість зростає завдяки розвитку навичок та здатностей. Навчання новому, вдосконалення вже існуючих навичок, та досягнення результатів сприяють підвищенню впевненості.

Сприйняття позитивного досвіду. Спогади про позитивні досягнення та успіхи допомагають підтримувати впевненість. Важливо наголосити на позитивних моментах у власному житті.

Планування та досягнення мети. Ставлення до власних цілей та планування по їх досягненню відіграють важливу роль у формуванні впевненості.

Спілкування та відносини. Якщо ви оточені підтримкою та позитивними відносинами, це може підвищити вашу впевненість. Здатність до ефективного спілкування і здорові відносини з іншими є ключовими компонентами впевненості.

Самодисципліна та вміння керувати стресом. Здатність ефективно керувати стресом та підтримувати самодисципліну також впливає на впевненість.

Практичним психологом Тетяною Вербою були проведені заняття з елементами тренінгу «Ключі до особистої впевненості» у групах 3 та  2 курсів. Комплекс вправ та психологічних технік з даної проблематики має сприятливу дію на збільшення особистої впевненості у здобувачів освіти та розвиток необхідних навичок.

Впевненість - це підстава для досягнень та щасливого життя, і її розвиток є важливою метою для кожного здобувача освіти.

Практична психологиня Тетяна Верба

Впевненість Верба (ФОТО)