ДІАЛОГОВІ СПІЛКУВАННЯ «РОЗКАЖИ МЕНІ, ЯК ТИ?»

Дата: 15 квітня о 15:50

У сучасному світі, де кожен з нас швидко рухається вперед, іноді важко зупинитися й послухати одне одного. Проте саме уважне слухання, розуміння та спільне обговорення допомагають нам зростати як особистості. Кожен із нас має власну унікальну історію, і кожна історія має значення. Можливість відкрито висловити свої думки, відчуття та бажання, а також послухати інших. Можливість пізнати себе та інших краще, зрозуміти різноманіття людських долей та перспектив. Як часто нам випадає така можливість?

У нашому коледжі ми прагнемо створити середовище, де кожен з вас може відчути себе комфортно, ділитися своїми думками, почуттями та досвідом. Цьому сприяли діалогові спілкування на тему «Розкажи мені, як ти?», організовані практичним психологом Тетяною Вербою протягом березня серед здобувачів освіти 1-3курсів.

Під час цих спілкувань здобувачі освіти зверталися  до глибинних питань і відкривали для себе різноманіття переживань, думок та досвіду кожного учасника. Відвертість та взаєморозуміння дозволили їм зблизитися, підтримати одне одного та зрозуміти, що кожна історія має значення.

Під час таких зустрічей кожен з учасників відкривався, ділився своїми переживаннями та досвідом. Вражає відкритість та готовність слухати одне одного. Саме такі моменти сприяють формуванню відносин в коледжі, де кожен відчуває себе важливим та підтриманим.

Зустрічі на тему «Розкажи мені, як ти?» дозволили здобувачам освіти краще пізнати одне одного, зрозуміти, що кожен з нас має свої радості, турботи та мрії. Цей взаємний обмін досвідом сприяє нашому особистісному зростанню та розвитку.

Отож, чекаємо вас на наших зустрічах, де ми разом можемо відкрити нові горизонти, поділитися думками та навчитися одне від одного.

Практичний психолог Тетяна Верба

Діалогові спілкування (ФОТО)