12 листопада в групах 2-М-7/9, 2-ГРС-7/9 проведено підсумкове заняття з української літератури «Літературна спадщина «Розстріляного відродження» – покоління українських митців 1920-1930-х років, репресованих радянською владою «Ген непокори» (викладачка Стефанія Грицишин) з метою підведення підсумків та узагальнення знань здобувачів освіти та виховання в них почуття історичної пам’яті, національної гордості та розуміння значення свободи творчості.
Заняття проведено з використанням мультимедійних матеріалів (документальний фільм, фотографії, архівні документи), інтерактивних методів: дискусія, «асоціативний кущ», групова робота.
Використано цифрові технології для створення візуально динамічних презентацій про Миколу Хвильового (Діана Маланчук), Валер’яна Підмогильного (Юстина Хринівська), Остапа Вишню (Денис Коноваленко) з використанням платформи Canva.
Як інноваційний процес навчання мав місце формат гри «Що? Де? Коли?» з питаннями про творчість письменників.
Виконували здобувачі освіти аналітичні завдання: на створених картках з біографічними фактами студенти з’єднували з правильними прізвищами письменників чи їх творами.
Інновації у проведенні підсумкового заняття з української літератури дозволили повно та цілісно оцінити рівень знань періоду «Розстріляне відродження» та зробили заняття не лише пізнавальним, але й емоційно насиченим.
Голова циклової комісії Наталія МУРМИЛА
Ген непокори (ФОТО)