УРОК ІСТОРИЧНОЇ ПРАВДИ «ХРОНІКИ ГЕРОЇЧНОГО СПРОТИВУ УКРАЇНИ»

Дата: 29 червня 2022 о 13:51
24 лютого розпочалося широкомасштабне вторгнення в Україну російських військ, яке путін назвав проведенням «спеціальної військової операції» в Україні. Життя всіх українців поділилося на до і після.
Саме цим подіям присвячений онлайн-урок історичної правди «Хроніки героїчного спротиву України». Класний керівник та студенти групи 1-ХТ-ВХП-3/9  проаналізували хід подій героїчного опору українців рашиській навалі.
Росія намагається загарбати наші землі, називаючи це «спеціальною операцію», а не війною, але Україна та весь цивілізований світ знають, що це війна. Росія нахабно напала на територію України та наших людей. Ця війна згуртувала народ, який не збирається здаватися. Збройні сили України, тероборона, влада, український народ, журналісти та держструктури вже довели, що ми будемо захищати свою Неньку, доки ворог не буде знищений чи відкинутий далеко за наші кордони.
Леся Гвоздецька наголосила, що через героїчний спротив українців саме наша держава сьогодні є символом сили, незламності та магнітом для світової політики. Збройні сили України доказали свою велич і героїзм. Війна росії проти України – це повноцінний виклик усьому цивілізованому світу. Це оголошення війни демократичним цінностям, людяності, правді та світлу. І той рівень підтримки, який сьогодні має Україна, це системна робота кожного українця на своєму місці.
Десятки тисяч людей в Україні на початку війни частково або повністю змінили професії та стали волонтерами на користь своєї країни. Студенти групи Брега Ірина, Нечай Соломія, Редьква Владислав поділилися своїм досвідом волонтерської діяльності. Завдяки медикам, рятівникам, волонтерам, бізнесу, кожному українцю Україна тримає опір.
Українці непереможні. Ми продовжуємо відстоювати своє право на свободу та незалежність демократичних цінностей. Ще ніколи весь цивілізований світ не був настільки єдиним і консолідованим, як у питанні підтримки України. Допомагати Україні стало світовим трендом і перевіркою на людяність.