УЧАСТЬ В ОНЛАЙН-СЕМІНАРІ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ ЗФПО ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
29 березня в режимі відеоконференції з використанням онлайн-платформи Google Meet відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів української мови та літератури ЗФПО Тернопільської області на тему «Особливості викладання філологічних дисциплін в умовах воєнного стану та змішаного навчання», в якому взяли участь викладачі-філологи коледжу Стефанія Грицишин, Тетяна Бобровська, Ліля Ярема.
Організатором та модератором онлайн-семінару виступила голова циклової комісії викладачів філологічних дисциплін Відокремленого структурного підрозділу «Тернопільський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя», голова обласного методичного об’єднання Тетяна Бойчук.
У заході, окрім викладачів із Тернопільської області, взяли участь і колеги з Маріупольського електромеханічного технікуму та Відокремленого структурного підрозділу «Маріупольський фаховий коледж Державного вищого навчального закладу «Приазовський державний технічний університет».
Учасників онлайн-семінару привітала Галина Мартин – заступник директора з навчально-виховної роботи ВСП «ТФК ТНТУ».
Олена Верескун, в. о. директора, викладач української мови та літератури Маріупольського електромеханічного технікуму, поділилася досвідом організації освітнього простору в умовах дистанційного навчання, зацікавила присутніх квест-пригодами за романом І.Багряного «Тигролови», представила підсумки міжпредметного проєкту «У майбутнє – з «психологічною Європою» Миколи Хвильового».
Тетяна Бойчук зосередила увагу присутніх та питанні трансформування освітньої діяльності на заняттях української мови та літератури відповідно до вимог та викликів сучасності.
Учасники онлайн-семінару обговорили проблеми емоційного та професійного вигорання педагогів, зміни в освіті після появи чату GPT, імплементацію нової редакції «Українського правопису» тощо.
Цікавою була творча зустріч-діалог з письменницею Ольгою Саліпою про літературу та читання в умовах війни «Теплі історії про справжнє».
Незважаючи на виклики сучасності, викладачі української мови та літератури впевнено тримають освітній фронт.