ШЛЯХЕТНІСТЬ ВОЛОНТЕРСЬКОЇ СПРАВИ

Дата: 11 березня о 00:00

Древні античні мислителі казали про те, що справжній патріотизм у молоді формується у закладі освіти. Саме молоде покоління є майбутнім нашої держави, тому повинне виховуватись у дусі любові та поваги до України, рідних та близьких, збереження традицій та звичаїв.

11 лютого з ініціативи лідерів студентського самоврядування, викладачки правничих дисциплін Ольги Житко відбулася зустріч здобувачів освіти коледжу з відомим волонтером Володимиром Васильовичем Голоднюком, керівником Штабу національного супротиву Збаразького району, директором Музею російсько-української війни.

З початку повномасштабного вторгнення агресора на рідну землю волонтерство в Україні стало частиною життя майже кожного. Нині вся Україна — країна волонтерів, для якої ділитися та віддавати тим, кому потрібніше — увійшло у звичку.

З уст Володимира Васильовича здобувачі освіти дізналися багато цікавих історій про нелегку працю волонтерів, про врятовані життя, про завчасно надані необхідні для військових речі, про турботу і небайдужість.

Затамувавши подих, учасники заходу слухали виступ гостя про події на передовій лінії фронту.

На завершення зустрічі гість подякував здобувачам освіти та педагогічному колективу за активну участь у патріотичних заходах, які проходять у закладі освіти, за активну громадянську позицію кожного, хто навчається і працює в коледжі, побажав здоров’я усім, а Україні – якнайшвидшого переможного миру!

Заступниця директора з навчальної роботи Тетяна Когут резюмувала, що волонтери є потужною частиною нашого суспільства, завдяки якій Україна вистояла на початку повномасштабної війни та міцно стоїть і досі.

Всі присутні ще раз переконалися у необхідності та шляхетності волонтерської справи.

Це було дуже важливе спілкування, яке завершилось численними фото на згадку про зустріч.

Тримаємо стрій, прискорюємо нашу Перемогу разом!!!

Голова студентської ради Едуард Ковальов

Зустріч з волонтером (ФОТО)