МІЖНАРОДНА АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КОЛЕДЖУ

Дата: 29 листопада 2021 о 22:00

У рамках міжнародної академічної мобільності викладачі Тернопільського фахового коледжу харчових технологій і торгівлі Кодлюк Любов та Мурмила Наталія з 11.10 по 19.11.2021р. взяли участь у дистанційному науково-педагогічному стажуванні для викладачів закладів вищої освіти від Білостоцького державного університету (м. Білосток, Польща) «Навчально-наукова діяльність в сучасному університеті: виклики, рішення, перспективи», мета якого − поглиблення знань та розвиток компетентностей науково-дидактичного колективу українських університетів з точки зору викликів, рішень та перспектив у викладацькій та науково-дослідній діяльності в сучасному університеті.
Використовуючи посилання на літературу по темі, аналіз прикладів, а також практичні завдання, викладачі коледжу мали можливість: покращити свої компетентності у застосуванні різних методів та форм роботи зі студентами (навчання творчого мислення, праця метод тьюторингу, інтерактивні онлайн інструменти); вдосконалити свої дослідницькі навички (написання наукових статей, мистецтво публічних виступів); оцінити потенційні переваги та проблеми застосування цих методів і форм у своїх навчальних закладах; а відтак впроваджувати нові практики у різні сфери власної науково-педагогічної діяльності.
Для кожного навчального модуля організатори підготували онлайн-лекцію (з використанням платформи Zoom) та пакет навчальних матеріалів.
30.11.2021р. учасники стажування взяли участь у підсумковій конференції «Навчально-наукова діяльність в сучасному університеті: виклики, рішення, перспективи», у рамках якої презентували свої наукові есе: «Особливості іншомовної міжкультурної комунікації» (Кодлюк Любов) та «Використання інноваційних технологій на заняттях історії України» (Мурмила Наталія).
Викладачі отримали сертифікати загальним обсягом годин – 180 год. (6 ЄКТС).