19 листопада 2022 року в групах 2-ГРС- 3/9 та 2- ГРС – 6/11 відбулося бінарне заняття з дисциплін «Українська література» та «Основи філософських знань на тему: «Постать Івана Франка в політичному та громадсько-культурному житті Тернопільщини», проведене викладачами Тетяною Бобровською та Наталією Мурмилою.
На занятті проаналізовано публіцистичну діяльність Івана Франка, яка була незвичайним явищем в історії української літератури. Та й не тільки української. Світова література навряд чи зможе назвати іншого діяча, який виявив би стільки універсалізму в цій галузі й справив такий могутній вплив на розвиток періодики. Він був організатором, керівником і провідним публіцистом газет та журналів у Галичині, першим істориком української преси.
У студентських проєктах було розкрито філософські погляди Івана Франка про людину, яку він розглядав як вершину розвитку природи, про вічні проблеми людського буття, життя і смерті, добра і зла, складних взаємин із світом та іншими людьми, сумніву і тривог, відчаю і розпачу, любові та віри.
На занятті були використані такі навчальні методи як робота в творчих групах (кожна група презентувала постерний захист по підготовлених питаннях), кейс-метод (обговорювали філософські проблеми), а також метод мозкового штурму.
Отже, під час проведення бінарного заняття було використано новітні інноваційні технології. Здобувачами освіти доведено, що історію українського письменства Іван Франко увійшов як багатогранна творча і надзвичайно науково плідна постать.
Великий Каменяр залишив величезну спадщину в безсмертних арсеналах української культури як поет, прозаїк, драматург, перекладач, літературознавець, критик, мовознавець, філософ, фольклорист, історик, етнограф, економіст, соціолог, бібліограф.