ЗУСТРІЧІ ІЗ ЗОВНІШНІМИ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ (БАТЬКАМИ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ)
Ефективність організації освітнього процесу залежить від її належної взаємодії із зовнішніми та внутрішніми стейкхолдерами, оскільки зовнішнє середовище є джерелом організаційних ресурсів і формує соціальний порядок у закладі освіти.
Взаємодія закладу фахової передвищої освіти зі стейкхолдерами дозволяє посилювати навчальну і фахову мотивацію здобувачів освіти, удосконалювати освітньо- професійні програми, підвищувати кваліфікацію викладачів. Даний вид співпраці передбачає готовність працювати разом, розділяючи ресурси, ризики і відповідальність.
У період з 4 по 28 квітня завідувачкою відділення готельно- ресторанного бізнесу та підприємництва Людмилою Гарасим та класними керівниками академічних груп Надією Березівською, Любов’ю Шпеник, Тетяною Бобровською та Галиною Сукач були проведені зустрічі з батьками здобувачів освіти (зовнішніми стейкхолдерами).
Метою проведення зборів було: встановлення партнерських відносин із батьками здобувачів освіти, визначення ціннісних орієнтирів спільної діяльності та шляхів їх досягнення, залучення батьків до організації освітнього процесу, проведення діагностичних досліджень з метою визначення освітніх запитів і освітніх потреб батьків та здобувачів освіти.
Партнерські відносини між батьками і коледжем побудовані на співпраці, взаєморозумінні і спрямовані на створення комфортного освітнього середовища для розвитку, виховання, соціалізації здобувачів освіти.
У ході зустрічі Людмила Гарасим подякувала батькам за вибір закладу, довіру та співпрацю, наголосила на тому, що в складних умовах сьогодення, зумовлених ситуацією воєнних дій в Україні, перед усіма учасниками освітнього процесу постали непрості виклики, які вимагають чіткої, злагодженої та свідомої партнерської взаємодії з боку викладачів, здобувачів освіти і батьківської спільноти. Ознайомила присутніх з особливостями освітньо - виховного процесу, станом відвідування, успішністю за результатами тематичних атестацій, провела анкетування для батьків щодо освітніх запитів і освітніх потреб.
Класні керівники академічних груп обговорили правила поведінки здобувачів освіти, питання позанавчальної діяльності, розвитку національно –патріотичних, моральних, духовних і фізичних якостей та здорового способу життя.
До бесід з батьками доєдналися викладачі коледжу, які розповіли про особливості вивчення окремих освітніх компонентів здобувачами освіти та шляхи підвищення їх позитивної мотивації до навчальної діяльності.
Після інформаційної частини зборів присутні мали можливість поставити питання, які їх хвилювали.