Новий навчальний рік!

ЗАСІДАННЯ СТАРОСТАТУ ТА СТУДЕНТСЬКИХ ЛІДЕРІВ. ОБРАННЯ НОВОГО СТАРОСТИ ВІДДІЛЕННЯ

Дата: 10 вересня о 00:00

10 вересня завідувачкою відділення готельно - ресторанного бізнесу та підприємництва Людмилою Гарасим проведена зустріч із старостами академічних груп та лідерами студентського самоврядування з метою обговорення важливих питань освітнього процесу.

На нараді завідувачка відділення привітала присутніх із новим навчальним роком, побажала успіхів у навчанні та ознайомила з графіком освітнього процесу, освітньо-професійними програмами та навчальними планами, акцентуючи увагу на важливості цих документів для освітнього процесу; представила їх структуру, пояснюючи, які освітні компоненти є обов’язковими, а які — вибірковими; поділилася ресурсами, де здобувачі освіти можуть знайти додаткову інформацію, включаючи веб-сайти та консультації з викладачами.

Людмила Гарасим підкреслила,  що старости можуть стати мотиваторами одногрупників, спонукаючи їх до участі в різних заходах: громадській, волонтерській, науковій і спортивній діяльності у коледжі, що сприяє не лише розвитку здобувачів освіти, але й формуванню активного та відповідального громадянського суспільства.

Важливим аспектом зустрічі було обрання  нової старости відділення, в обов’язки якої входить координація ініціатив між студентами та адміністрацією, спрямованих на покращення освітнього процесу. За пропозицією студентських лідерів старостою відділення обрано Каріну Горак - здобувачку освіти ІІ курсу спеціальності Маркетинг.

Наприкінці зустрічі старости та студентські лідери сформулювали спільний план дій, включаючи регулярні наради, обмін ідеями та реалізацію нових ініціатив. Зустріч завершилася на позитивній ноті, з надією на те, що спільними зусиллями вдасться покращити навчальну атмосферу в коледжі.

Завідувачка відділення Людмила Гарасим

Засідання старостату і студлідерів (ФОТО)