ОТРИМУЄМО НЕФОРМАЛЬНУ ОСВІТУ У ШКОЛІ МОЛОДОГО БАНКІРА

Дата: 7 червня о 00:00

7 червня в рамках співпраці з партнером коледжу UKRSIBBANK BNP Paribas Group за ініціативи завідувачки відділення готельно – ресторанного бізнесу та підприємництва Людмили Гарасим відбулися заняття у Школі молодого банкіра зі здобувачами освіти коледжу на цікаві і корисні теми з фінансів та банківської справи.

Регіональний менеджер по роботі з преміальними клієнтами Подільського регіонального департаменту АТ «УКРСИББАНК» Вікторія Жданова розпочала заняття у школі із далекого минулого, коли ще не було грошей. Здобувачі освіти дізналися про походження грошей, намагалися передбачити, як гроші будуть виглядати у далекому майбутньому, вчилися заощаджувати, купити щось необхідне, формувати бюджет сім'ї та створювати фінансову подушку безпеки.

Це унікальний освітній проєкт, який змінює уявлення про банківську сферу та допомагає молоді реалізувати себе. Школа є потужним інструментом залучення амбітної та вмотивованої молоді до роботи у банківській сфері.

За підсумками заняття у Школі юних банкірів, здобувачі освіти отримали дипломи, які надають переваги при майбутньому працевлаштуванні в UKRSIBBANK.

Дякуємо UKRSIBBANK BNP Paribas Group за співпрацю і підтримку освітніх проєктів для студентської спільноти у формуванні високої фінансової культури українського суспільства. Саме молодь сьогодні має стати справжніми агентами змін у сфері фінансової обізнаності наших громадян! Саме їй під силу впроваджувати позитивні зміни, які впливатимуть на формування нових фінансових навичок та належної фінансової поведінки, що у свою чергу сприятиме досягненню як індивідуального (сімейного) так і колективного фінансового успіху на державному рівні.

Формуємо нову фінансову культуру України разом!

Завідувачка відділення Людмила Гарасим

Школа молодого банкіра (ФОТО)