ОБРАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНОЇ ОСВІТНЬОЇ ТРАЕКТОРІЇ ЗДОБУВАЧАМИ ОСВІТИ

Дата: 15 травня 2023 о 00:00

Індивідуальна освітня траєкторія здобувачів освіти у коледжі реалізується через вільний вибір освітніх компонентів передбачених відповідною освітньо-професійною програмою та навчальним планом підготовк  здобувачів освіти в кількості, що становить не менш як 10 відсотків від обсягу 120 кредитів ECTS, передбачених для даного рівня фахової передвищої освіти, що визначають характер майбутньої діяльності з метою більш повного задоволення освітніх і кваліфікаційних запитів особи, поглиблення результатів навчання за загальними та спеціальними компетентностями, посилення конкурентноспроможності та затребуваності на ринку праці, сприяють академічній мобільності  особи та реалізації його освітніх інтересів.

Реалізація права здобувачів освіти на вільний вибір освітніх компонентів здійснюється у коледжі відповідно до Положень: «Про індивідуальну освітню траєкторію здобувачів фахової передвищої освіти Тернопільського фахового коледжу харчових технологій і торгівлі», «Про порядок формування індивідуального навчального плану студента та обрання здобувачами фахової передвищої освіти дисциплін за вибором у Тернопільському фаховому коледжі харчових технологій і торгівлі», «Про реалізацію права на вільний вибір освітніх компонентів здобувачами фахової передвищої освіти у Тернопільському фаховому коледжі харчових технологій і торгівлі».

У період з 14 квітня по 15 травня завідувачкою відділення готельно- ресторанного бізнесу та підприємництва Людмилою Гарасим і класними керівниками академічних груп організовані та проведені консультативні зустрічі здобувачів освіти груп 1-М-5/9, 1-ПТБ-5/9, 2-М-3/9, 2-М-6/11, 2-ПТБ-3/9, 2-ПТБ-6/11, 2-ГРС-3/9,2-ГРС-6/11 з головами циклових комісій: Іриною Чеченюк, Ганною Горішною, головами проектних груп освітньо- професійних програм та викладачами, які пропонують для вивчення вибіркові освітні компоненти. Здобувачі освіти знайомилися із каталогами вибіркових освітніх компонентів, метою та завданням курсів.

Здобувачі освіти заповнювали заяви та обирали освітні компоненти для відображаються в індивідуальному навчальному плані у 2023-2024 навчальному році.

Освітня траєкторія (ФОТО)