ДИСКУСІЯ «ЧИ СПРАВДІ СУЧАСНА МОЛОДЬ НІЧИМ НЕ ЦІКАВИТЬСЯ?»

Дата: 17 листопада 2021 о 22:00

Люди минулого покоління часто говорять, що нашу молодь крім гулянок та розваг нічого не цікавить. На їхню думку молодь крім того, що просиджують весь вільний час у барах, нічних клубах, вже зовсім забули, що таке романтика, прогулянки під зоряним небом, театри, мистецтво та багато інших прекрасних речей.
На перший погляд здається наше майбутнє покоління взагалі не думає про своє подальше життя, їм взагалі не цікаво, що з ними буде через10-15 років, живуть лише сьогоднішнім днем, не думаючи чи буде у них можливість прогодувати своїх дітей та дати їм здорове майбутнє.
Ці питання хвилюють студентську молодь коледжу. 18 листопада у рамках відзначення Міжнародного дня студента вона організувала дискусію «Чи справді сучасна молодь нічим не цікавиться?».
Під час дискусії студенти  наводили багато аргументів на свою користь. Зокрема, наголошували, що їхнім сучасникам простіше розібратися у нових гаджетах, вони без допомоги інших можуть зрозуміти як працює той чи інший прилад, а потім з легкістю вчать дорослих тому, чого вони не розуміють. Ще без проблем виконують кілька завдань одночасно і це також дуже зручно. Так, вони залежні від гаджетів, але багато з них вже в 15-ти річному віці пробують заробляти гроші на кишенькові витрати.
Учасники дискусії розмірковували і над питанням чи дійсно можна назвати таку молодь тими, хто взагалі нічим не цікавиться і хто просто проводить весь час в Інтернеті? Відповідь була однозначною – ні!
Вагомим аргументом, на думку студентів, були приклади тих молодих людей, хто в наш час зумів досягти успіху завдяки новітнім технологіям. І це слугує сильною мотивацією для інших в потребі розвиватися згідно сучасних вимог.
Цікавим було обговорення питання про те, що сучасна молодь замість того, щоб читати книжки буде думати над різноманітними проєктами для полегшення життя кожного.
У кінцевому результаті студенти дійшли висновку, що сучасні діти відрізняються від людей старшого покоління лише своїм баченням, мисленням та захопленнями. Але все ж таки чи є мінуси в цьому? Питання залишилося відкритим….