МИКОЛАЙ ДАРУЄ РАДІСТЬ!

Date: 16 грудня 2022 о 00:00
30 views

19 грудня – День Святого Миколая. Це найбажаніший день не тільки для дітлахів, але й для дорослих. І навіть умовах війни напередодні свята усі писали до нього листи з різними побажаннями, вкидали їх у поштову скриньку або клали за вікно. Тому кожен: і дорослий, і малий з нетерпінням чекають свято.
Святий Миколай – це взірець безкорисливої доброчинності, жертовності, втілення святої любові.
Даєш – отримуєш. Сповідуючи одну з християнських заповідей, студентські лідери коледжу (голова студради Віталія Шафранська) напередодні Свята завітали з подарунками до дітей Тернопільського навчально-реабілітаційного центру.
Студенти приїхали з гарним настроєм, великим бажанням подарувати веселе свято та радість дітям. Увесь день був наповнений незабутніми враженнями як для дітей, так і для студентів.
Невід’ємною частиною поїздки стали подарунки, солодощі та інші необхідні речі. Найбільшою вдячністю були посмішки та обійми дітей.
Дякуємо усім, хто долучився до створення свята.
Пам’ятаймо, що діти завжди чекають нас,
прагнуть нашої уваги і тепла!