ЗАМІСТЬ ЯЛИНКИ – ЗИМОВИЙ БУКЕТ

Date: 4 січня о 14:56, Refreshed 29 грудня о 00:00
34 view

Щороку напередодні новорічно-різдвяних свят ми зазвичай шукаємо новорічну красуню – ялинку, щоб традиційно прикрасити свої оселі. Проте після свят ми бачимо на сміттєзвалищах сотні ялинок як непотрібний мотлох.
Мало хто замислюється над тим, як дорого обходяться природі сотні тисяч дерев, які прикрашають кожну домівку на короткий період свят.
Саме з метою популяризації серед молоді бережливого ставлення до природи і збереження та примноження хвойних лісів у закладі освіти лідери студентського самоврядування організували еколого-натуралістичну акцію «Замість ялинки – зимовий букет».
Здобувачі освіти радо відгукнулися на ініціативу студентської ради. В акції взяли участь більше 50-ти студентів, які створили власні новорічні композиції, букети, віночки, які є альтернативою живій ялинці.
У композиціях ефектно поєднано мікс гілок (ялинові, соснові, з дрібними ягідками), негабаритні іграшки, палички кориці, волоський горіх, бутони і листя троянди.
Такий новорічний декор прикрасить будь-який інтер'єр, створить атмосферу свята, підніме настрій, додасть нових барв, бо виглядає природно, стильно і по-особливому.