ФОРУМ ЛІДЕРІВ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ «МОЇ МРІЇ – МОЇ ДІЇ» ЗА УЧАСТІ ПРЕДСТАВНИКІВ АСОЦІАЦІЇ ВИПУСКНИКІВ

Дата: 11 жовтня 2023 о 00:00

Успіх – це вміння рухатись від невдачі до невдачі, не втрачаючи ентузіазму.

Уінстон Черчиль

11 жовтня в коледжі пройшов форум лідерів студентського самоврядування з представниками Асоціації випускників.

Відкрила форум заступниця голови Асоціації випускників Стефанія Грицишин.

Вона відзначила, що успіх і його досягнення – одна з найпопулярніших тем у сучасній психології. Написані вже тонни книг та тему «як досягти успіху», а глянцеві журнали нав’язують нам однотипні образи успішних людей.

Але що таке успіх насправді? І чи дійсно він відповідний до стандартів суспільства: престижна високооплачувана робота, автомобіль дорогої марки, одяг від відомих дизайнерів? Про що треба мріяти і що треба робити, щоб мрії ставали реальністю?

Учасників форуму вітали заступниця директорки з навчальної роботи Тетяна Когут, голова Асоціації Ірина Пиріг.

На власних історіях успіху гості форуму: Ольга Горошко, Віталій Солтис, Вікторія Пастушенко, Марія Левенець, Ольга Мучинська, Володимир Грицаюк – представники Асоціації випускників, розповідали як досягти поставлених цілей.

Розповідаючи свою історію успіху, Ольга Горошко, провідний спеціаліст громадської організації «ТМЖК» Відродження нації», порадила студентству завжди шукати можливості, саме так можна досягти бажаного. Неуспішна людина завжди шукає відмовки і все нові перешкоди. Не боятися зробити помилку, а якщо і впасти, то обов’язково прагнути піднятися. Постійно працювати над собою.

Від сімейного бізнесу до лідера. Так можна назвати історію успіху Вікторії Пастушенко, власниці інтернет-магазину екзотичних фруктів, овочів, горіхів FRUIT_SHOP_UA. На думку самої Вікторії, будь-який успіх полягає у ризику, у наполегливості та рішучості. На щастя чи на жаль, життя непедбачуване, і в найкращий план можуть втрутитися несприятливі обставини. Проте успішний завжди ризикує, неуспішний боїться це робити.

На ринку бізнесу немає стабільності. Ніхто не втримається, якщо не буде вкладати час і гроші у свій розвиток. Саме про це говорила Ольга Мучинська, яка власними руками творить кондитерську «магію».

Віталій Солтис, вчорашній випускник, сьогодні – провідний спеціаліст ресторації «Ковчег» переконаний, що успіх прийшов до нього, бо сам вірив у себе.

Кожна людина може стати успішною, якщо захоче і розвине в собі необхідні професійні якості. Марія Левенець, вірить, що необхідно вибирати великі мрії, гідну мету в житті, а не переслідувати дрібні цілі.

Під час форуму студенти вступали в діалог з гостями. Розповідали, що вже зараз роблять свій вибір, кладучи на життєві терези власний комфорт і усвідомленість дій; не бояться себе шукати. Ставили відверті запитання та дозволяли собі бути собою.

Спікер форуму, заступниця голови Асоціації випускників Стефанія Грицишин, резюмувала, що у кожного є мрія, яку хочеться втілити в життя. І на цьому шляху треба бути завзятим, гідно долати перешкоди, бо успішними стають лише ті, які володіють наполегливістю і амбіційні, здатні вчитися на помилках минулого та рухатися вперед. Якщо людина не готова важко працювати задля досягнення мети, то всі мрії так і залишаться фантазіями.

Не копіюйте чужі історії успіху – пишіть свою!

Заступниця голови Асоціації випускників Стефанія Грицишин

Форум випускники (ФОТО)