ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЕКТУ «МАЛИМИ КРОКАМИ ДО ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ»

Дата: 17 грудня 2023 о 15:22

Наше сьогодення – це щоденна боротьба проти агресора на всіх фронтах. Ворог намагається знищити нас не тільки фізично, але й руйнує заклади освіти, бачачи в них велику небезпеку.

У рамках проведення заходів до Дня захисників і захисниць України, Свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва активними лідерами студентського самоврядування ініційовано проєкт «Малими кроками до великої Перемоги».

Голова студентської ради Ковальов Едуард, заступниці голови Кароліна Балабушенко та Покидко Анастасія презентували складові проєкту студентським колективам.

Серед основних напрямків реалізації проєкту: волонтерський напрямок (участь у новій хвилі мобілізації монет, благодійних акціях «Смілива гривня», по збору пластикових кришечок для безпілотників «Крила», «Коли береш – наповнюєш руку, коли даєш – наповнюєш серце» - співпраця з міським Товариством Червоного Хреста; участь у майстер-класах, зокрема по виготовленню енергетичних батончиків для воїнів ЗСУ «Наша сила в єдності», розмальовуванню пряників разом з підопічними Тернопільського навчально-реабілітаційного центру Тернопільської обласної ради «Різдвяні смаколики» та інших).

Не менш важливий напрямок – «Сумлінне навчання, натхненна праця – наш внесок у Перемогу над ворогом».

З агресором треба воювати і на спортивному фронті. Наша гордість – команда спортсменів, які здобувають перемоги не тільки в закладі освіти, а й поза його межами. «Кожна перемога у спорті – це вклад у велику Перемогу над агресором».

Важко переоцінити роль науки після нападу ворога. Ще одна складова проєкту – «Наукова робота здобувачів освіти в ім’я миру та розвитку».

Голова студентської ради резюмував, що коледж – це насамперед простір,

де кожен здобувач освіти має можливість реалізувати себе як особистість.

Конкурси, змагання, олімпіади тощо допомагають молоді повірити в себе,

зміцнити свій соціальний статус, стимулюють вироблення позитивного ставлення до справи, якою вони займаються.

Навіть у такі непрості воєнні часи студенти мають можливість натхненно працювати та творчо розвиватись. Тому повинні робити власний внесок, щоб наблизити Перемогу, адже сила України – в її людях.

Кожен на своєму фронті має працювати заради Перемоги!

Заступниця голови студради Кароліна Балабушенко