СТУДЕНТ – ЦЕ РУШІЙ ПРОГРЕСУ, ЗМІН

Дата: 21 вересня 2022 о 00:00
103 перегляда

В усі часи студентство вважалося передовою верствою населення з прогресивними поглядами та рішучими вчинками. Прагнення до знань і активна життєва позиція роблять цих молодих людей несхожими на інших членів суспільства.
Інтереси студентів закладу освіти представляє Студентська рада, перше засідання якої відбулося згідно плану роботи 21 вересня.
Голова студентської ради Віталіна Шафранська привітала актив студентської молоді з початком нового року, побажала плідної праці, цікавих проєктів та креативних ідей.
Відповідно до порядку денного обговорювали такі питання: обрання і призначення заступника та секретаря студентської ради; основні напрямки роботи в умовах воєнного часу.
Після обговорення питань засідання, були прийняті відповідні рішення та дані протокольні доручення.
Голова студентської ради зазначила, що діяльність студентського самоврядування у новому 2022-2023 навчальному році буде спрямована на підвищення якості освіти студентів; забезпечення виховання патріотизму, моралі та духовності, культури здобувачів освіти коледжу, зростання їх соціальної активності.
Студентська рада буде активно виступати в ролі своєрідних посередників між адміністрацією коледжу, відділеннями і студентською громадою, забезпечуючи їх ефективне спілкування.
Віталіна Шафранська наголосила, що чинна Студентська рада – це креативні та ініціативні люди, яким не байдуже, що відбувається в їхньому рідному коледжі і які прагнуть зробити навчальний процес якісним, цікавим, веселим і незабутнім.