ВЕЧІР-ВІДПОЧИНКУ «СТУДЕНТСЬКІ ПРИГОДИ»

Дата: 17 листопада 2023 о 00:00

День студента для кожного з нас це – свято молодості, енергії та певного роду відпочинку. Та зараз, в умовах війни, для українців кожна дата в календарі, святкова чи не святкова – це день сили, день спротиву, день боротьби проти агресора.

Тому Міжнародний день студента теж став для нас Днем сили українського студентства – студентства, яке завжди творило історію нашої держави, днем символічного єднання, підвищення ролі студентства в суспільному і політичному житті країни.

Розпочалося дійство словами вдячності нашим захисникам і захисницям, які сьогодні ціною власних життів виборюють право бути вільними та незалежними. Хвилиною мовчання вшанували усіх полеглих Героїв.

Заступниця голови студентської ради Кароліна Балабушенко (ініціаторка вечора) разом із активом продумали програму, створили цікавий сценарій, за яким передбачалися заздалегідь заплановані й імпровізовані виступи. Студенти яскраво та емоційно проявили свої найкращі здібності.

Не дивлячись на те, що захід мав розважальний характер, під час нього звучали патріотичні вірші Тараса Шевченка та Ліни Костенко. Катерина Гураль декламувала авторську поезію.

Пісні українських композиторів виконували учасниці вокальної студії «Сузір’я» (Соломія Левенець, Катерина Гураль, Катерина Дробиняк, Ірина (колишня випускниця) та Яна Радевич).

У програмі свята були неперевершені виступи танцювальних колективів (Завадівська Юліана, Шиманська Ангеліна, Романів Роман, Балабушенко Кароліна, Олійник Вікторія, Велюш Антон).

Молодь мала можливість розкрити свої таланти, краще пізнати один одного, наповнити студентські роки пам’ятними, душевними спогадами.

Цікаву, творчу, колоритну атмосферу свята створювали неперевершені ведучі Кароліна Балабушенко та Едуард Ковальов.

Фіналом святкування був виступ директорки коледжу Людмили Крукевич, яка привітала всіх зі святом. Висловила впевненість, що відвага та готовність студентства постійно впроваджувати новаторські ідеї, а також їх прагнення до справжніх ідеалів свободи, стануть взірцем для наслідування, надихаючи інших, служачи прикладом для майбутніх поколінь.

Побажала, щоб навчання давалося легко, іспити здавалися з першого разу, «хвости» закривалися, а невтомний ентузіазм неодмінно привів до улюбленої, престижної та затребуваної професії у мирній та вільній Україні!

Студентський лідер Соломія Калінгер

День студента (ФОТО)