КРУГЛИЙ СТІЛ «ЯК САМОМОТИВУВАТИ СВОЄ СТАВЛЕННЯ ДО НАВЧАННЯ»

Дата: 17 грудня 2023 о 17:14

Незважаючи на воєнний стан, молодь потребує соціалізації, комунікації не лише під час навчання чи у соціальних мережах, а й в безпосередньому невимушеному спілкуванні.

Напередодні Міжнародного дня студента активні лідери студентської ради коледжу організували круглий стіл «Як самомотивувати своє ставлення до навчання».

Учасники круглого столу обговорювали питання мотивації та мотиваційного потенціалу лідера у сфері бізнесу, особливості його формування у майбутніх працівників індустрії гостинності.

Спікерами заходу виступили заступниці голови студентської ради Кароліна Балабушенко та Анастасія Покидко.

Цікавими були думки присутніх щодо суті самого поняття самомотивації. Присутні також аналізували перевірені методи самомотивації. На практичних прикладах розбирали їх.

Рухатись до реального орієнтира, не переставати розвиватися, формувати звички, припускатися помилок, візуалізувати та концентруватися на результаті, - це ті рекомендації, якими поділився Максимів Вадим, щоб досягати справжньої мети і отримувати від цього задоволення.

Учасники круглого столу прийшли до висновку, що мотивація не працюватиме, якщо людина пам’ятатиме лише негативні чинники. Якщо хотіти по-справжньому досягти результату, будь-які труднощі перетворюються на задачі, що вирішуються. Іноді складні, але все ж таки розв’язувані. Регулярна візуалізація дозволить зрозуміти, чи справді ціль, яку поставили перед собою – ваша.

Тому вже сьогодні треба ставити перед собою колосальні цілі. Не всі будуть досягнуті з різних причин, але ви будете задоволені результатом, який отримаєте. А головне – надихнетеся на подальший рух.

Заступниця голови студентської ради Кароліна Балабушенко