13 квітня відбулося засідання старостату, під час якого завідувачем відділення Людмилою Гарасим порушувалося питання щодо дотримання санітарних вимог в навчальних аудиторіях. Окрім того проводився аналіз успішності студентів за підсумками рубіжних атестацій.
Завідувач відділення закцентувала увагу старост груп на організації студентів для участі у проведенні фестивалю науки, конференцій, публікаційній активності відповідно до тем наукових досліджень.
![](https://content.e-schools.info/tkhtt/photos/13.04_1.jpg)
![](https://content.e-schools.info/tkhtt/photos/13.04_2.jpg)