ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОЇ РАДИ КОЛЕДЖУ

Дата: 16 січня о 14:14

19 грудня відбулося чергове засідання методичної ради.

Голова методичної ради Тетяна Когут звернула увагу на значимості моніторингу освітньо-професійних програм. Відзначила, що вивчення пропозицій стейкхолдерів щодо змісту та реалізації освітньо-професійних програм є важливим етапом в управлінні освітнім процесом, оскільки це включає діалог із здобувачами освіти, викладачами, роботодавцями та іншими зацікавленими групами. Аналіз такої комплексної взаємодії сприяє покращенню якості навчання, враховуючи реальні потреби ринку праці та очікування учасників освітнього процесу.

Уляна Кусяк, зав. бібліотеки, зазначила, що інформаційне середовище бібліотеки коледжу має ключове значення для сучасних освітніх потреб. Його вдосконалення здійснюється за рахунок електронного доступу, технологічних інновацій, онлайн-навчання (інтеграція онлайн-платформ для навчання та дистанційної роботи з літературою та ресурсами бібліотеки), навчання інформаційній грамотності. Також було узагальнено, що вдосконалення інформаційного середовища допоможе забезпечити ефективну підтримку освітнього процесу та відповідати вимогам сучасної освіти.

Завідувачі відділень Людмила Гарасим та Ірина Пиріг проінформували присутніх про результати контролю за освітнім процесом в І семестрі, які включають в себе академічну успішність, залученість здобувачів освіти (міра активності та участі їх у освітньо-виховних та позаколеджанських заходах), зворотній зв’язок зі здобувачами освіти, ефективність викладання, використання технологій. Постійний моніторинг та аналіз цих результатів дозволяють удосконалювати освітній процес для досягнення кращих результатів.

Також були розглянуті та затверджені науково-методичні матеріали викладачів усіх циклових комісій.

Під час засідання методичної ради відбувалися активні дискусії, всі питання були обговорені та прийняті рішення рекомендовані до впровадження в освітній процес коледжу.

Методист Надія Задаянюк

Засідання методичної ради (ФОТО)