13 березня проводився захист курсових робіт студентів гр. 3-М-11/9 та 3- М-11/11 з дисципліни «Маркетинг».
У ході захисту студенти в презентаціях курсових робіт продемонстрували вміння вести науковий пошук, аналізувати та систематизувати зібрану інформацію на прикладах конкретних підприємств, формувати узагальнення та обґрунтовано доводити їх як у самій роботі, так і під час захисту.
Захист проводився перед комісією з числа представників адміністрації та викладачів спецдисциплін.
![](https://content.e-schools.info/tkhtt/photos/%D0%B7%D0%B0%D1%85%D0%B8%D1%80%D1%81%D1%82_%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B5%D1%82.1.jpg)
![](https://content.e-schools.info/tkhtt/photos/%D0%B7%D0%B0%D1%85._%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B5%D1%822.jpg)
![](https://content.e-schools.info/tkhtt/photos/%D0%97%D0%B0%D1%85%D0%B8%D1%81%D1%82_%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%B5%D1%82_3.jpg)