27 лютого у закладі освіти в рамках професійного супроводу педагогів було проведено чергове засідання Школи педагогічної майстерності на тему «Роль викладача в освітньому процесі в умовах війни».
Основні питання, які були обговорені на засіданні:
-
виклики та можливості закладу освіти у забезпеченні системи якості освіти в умовах війни;
-
питання національно-мовного виховання молоді;
-
волонтерський рух у коледжі у контексті національно-патріотичного виховання з ініціативи педагогічних працівників;
-
формування національно-патріотичної ідентичності молоді;
-
потенціал та методи роботи педагогічних працівників у патріотичному вихованні здобувачів освіти.
-
запити ринку праці щодо якісної підготовки висококваліфікованих фахівців в умовах воєнного стану.
Директорка коледжу Людмила КРУКЕВИЧ наголосила, що воєнні події, які відбуваються в Україні, є викликом для всіх учасників освітнього процесу. За таких умов істотно зростає роль викладача у системі освіти щодо забезпечення своєчасного і систематичного надання соціально-педагогічної підтримки всім учасникам освітнього процесу відповідно до цілей та завдань системи освіти. Також зазначила, що незважаючи на повномаштабне вторгнення рф в Україну, питання якісної підготовки у коледжі висококваліфікових фахівців набувають особливої актуальності.
Цікавим та змістовним було обговорення питань засідання. З ініціативи адміністрації коледжу було сформовано основні компоненти творчої лабораторії педагога в умовах війни.
У результаті обговорення питань, обміну досвідом учасники засідання дійшли єдиної думки, що найважливішу роль у забезпеченні якісного освітнього процесу в умовах воєнного стану відіграє демократизація освітнього процесу, його трансформація, тісна співпраця педагогічних працівників та здобувачів освіти.