ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОЇ РАДИ КОЛЕДЖУ

Дата: 3 травня о 12:21, Оновлено 3 травня о 14:13

25 березня відбулося чергове засідання методичної ради коледжу з порядком денним:

1.Про комфортне, безпечне, інклюзивне, розвивальне та мотивуюче середовище, як результат спільної діяльності учасників освітнього процесу та пріоритетна вимога внутрішньої системи якості освіти.

2.Навчальна практика як засіб формування професійної компетентності майбутнього фахового молодшого бакалавра відповідної галузі.

3.Організація та підсумки проведення Фестивалю науки у коледжі.

4.Заслуховування творчих звітів викладачів, що атестуються.

5.Обговорення і погодження Положень «Про самостійну роботу у Тернопільському фаховому коледжі харчових технологій і торгівлі», «Про ліквідацію академічної заборгованості, академічної різниці, порядок перезарахування освітніх компонентів у Тернопільському фаховому коледжі харчових технологій і торгівлі», «Про організацію та проведення наукових заходів у Тернопільському фаховому коледжі харчових технологій і торгівлі», «Про керівника проєктної групи, груп забезпечення з розроблення, супроводження і реалізації освітньо-професійної програми у Тернопільському фаховому коледжі харчових технологій і торгівлі».

Конструктивна та творча атмосфера засідання сприяла повному розгляду питань, які стосуються поточної та системної методичної роботи.

Голова методичної ради, заступниця директора з навчальної роботи Тетяна Когут, зазначила, що своєчасне виконання зазначеної методичної роботи в цілому буде сприяти осучасненню освітнього процесу, розширенню активності здобувачів освіти та підтримці позитивного іміджу коледжу. Велика увага була приділена питанням, які окреслюють найближчі перспективи (про комфортне, безпечне, інклюзивне, розвивальне та мотивуюче середовище, як результат спільної діяльності учасників освітнього процесу та пріоритетна вимога внутрішньої системи якості освіти; організація та підсумки проведення Фестивалю науки у коледжі), майбутнє та стратегію розвитку коледжу.

Творча та злагоджена атмосфера засідання, ухвалені рішення сприяють активізації поточної методичної роботи педагогічних працівників та подальшому розвитку інноваційного освітнього середовища коледжу.

Під час засідання методичної ради відбувалися активні дискусії, усі питання були обговорені та ухвалені для впровадження в освітній процес.

Дякуємо за співпрацю! Не зупиняймося! Рухаймося задля майбутнього!

Методистка коледжу Надія Задаянюк

Методична рада (ФОТО)