ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОЇ РАДИ КОЛЕДЖУ

Дата: 28 лютого о 17:31, Оновлено 28 лютого о 17:31

26 лютого в коледжі відбулося чергове засідання методичної ради.

Тетяна Когут, голова методичної ради, звернула увагу на значимості позитивного іміджу викладача як основи підвищення конкурентоспроможності коледжу. Було зазначено, що роль іміджу сучасного викладача закладу освіти набуває все більшого значення, що зумовлено ростом конкуренції на ринку освітніх послуг України. Сьогодні освітній заклад та викладачі зацікавлені в побудові позитивного іміджу для залучення все більшої кількості абітурієнтів та здійснення ефективного освітнього процесу, побудованого на якісній взаємодії між здобувачами освіти та викладачами. Процес формування іміджу є складним, що пояснюється впливом сукупності факторів на нього: можливостей педагога, потреб освітніх завдань, особливостей інформаційних каналів та задоволеності учасників освітнього процесу.

Стефанія Грицишин, заступник директора з виховної роботи, зазначила, що у період війни, яку російська федерація розв’язала і веде проти України, виникає нагальна необхідність переосмислення зробленого і здійснення системних заходів, спрямованих на посилення національно-патріотичного виховання дітей та молоді – формування нового українця, що діє на основі національних та європейських цінностей. Серед виховних напрямів сьогодні найбільш актуальними виступають громадянсько-патріотичне, духовно-моральне, військово-патріотичне та екологічне виховання як основні складові національно-патріотичного виховання, як стрижневі, основоположні, що відповідають як нагальним вимогам і викликам сучасності, так і закладають підвалини для формування свідомості нинішніх і прийдешніх поколінь, які розглядатимуть розвиток держави як запоруку власного особистісного розвитку, що спирається на ідеї патріотизму, поваги до культурних цінностей Українського народу, його історико-культурного надбання і традицій, гуманізму, соціального добробуту, демократії, свободи, толерантності, виваженості, відповідальності за природу як за національне багатство, здорового способу життя, готовності до змін та до виконання обов'язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.

Надія Задаянюк наголосила, що розгляд питання мотивації педагогічних працівників щодо вдосконалення професійної майстерності, практичних навичок викладання з набуттям компетентностей, достатніх для продукування нових україноцентричних ідей відповідно основних освітніх завдань національного спротиву здійснюється через підвищення кваліфікації: курси ПК, цикл семінарів-тренінгів, вебінарів, науково-методичних конференцій.

Практичний психолог коледжу Тетяна Верба охарактеризувала результати діагностики емоційних бар’єрів у міжособистісному спілкуванні здобувачів освіти, яку вона проводила із здобувачами освіти усіх груп та курсів.

Надія Задаянюк